Sprzedane

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Lipowa

 • Powierzchnia 400
 • Powierzchnia działki 1 500
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 11
 • Rok budowy 1936
 • Dom Na sprzedaż

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Lipowa

Nowy przestrony dom w Konstancinie przy szkole Ame

Nowy przestrony dom w Konstancinie przy szkole Amerykańskiej

GŁÓWNE ATUTY:

Przestronna willa z 1936 po pełnej renowacji, z fantastycznym układem pomieszczeń dedykowana rodzinie, jak i osobom kochającym gościć i urządzać nie jedno przyjęcie.

Standard wykończeń na najwyższym poziomie

Jasność wnętrz zapewniają duże okna oraz odpowiedni dobór kolorów i dodatków.

Posiadłość ulokowana jest na jednej ze spokojniejszych ulicy Konstancina gwarantując tym samym brak hałasu i naprawdę dużo spokoju. Oraz szybki dojazd do Warszawy.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter:

– Przestronny salon z jadalnią i kominkiem
– kuchnia
– kuchnia brudna
– toaleta gościnna
– Hol wejściowy
– wygodny garaż na 3 auta

Piętro I:

– Główna sypialnia z garderobą
– Sypialnia
– Sypialnia
– Łazienka z prysznicem
– Łazienka z wanną

Piętro II:

– Open space/ sypialnia
– Łazienka z prysznicem

Przyziemie:

– Pokój rekreacyjny/ kino
– Sauna
– Pomieszczenie gospodarcze

OGRÓD

W całości zagospodarowany, nadzorowany regularnie przez ogrodnika. Jego niezaprzeczalnym atutem jest duża część działki która jest mimo leśnego otoczenia pełna słońca.

DODOATKOWE INFORMACJE:

Dom jest klimatyzowany, posiada alarm i system kamer, automatyczne podlewania ogrodu, sterowanie oświetleniem ogrodu. Jaki i sterownie smart home

LOKALIZACJA

Konstancin-Jeziorna to najbardziej prestiżowe miejsce pod Warszawą słynące z uzdrowisk i pięknych rezydencji. Konstancin poza cudownie świeżym powietrzem oferuje mieszkańcom piękny park z tężniami, galerię handlową „Stara Papiernia” i sąsiedztwo lasu Kabackiego.
W Konstancinie również mieści się największa szkoła amerykańska dzięki czemu jest to niezwykle popularne miejsce do życia dla ekspatów posyłających dzieci do tej właśnie szkoły. Konstancin ma też szybki dojazd do lotniska Chopina nową trasą S2.

Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,

Nr oferty: 427691

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.