PORTUGALSKI TYDZIEŃ W PARTNERS INTERNATIONAL – INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z BERNARDO MADEIRA

Spełnij swoje marzenie o second home za granicą.
Dlaczego warto?

 

Poza okazją na inwestycję, Portugalia to kraj, w którym słońce świeci ponad 300 dni w roku, a widok na morze i bajkowe plaże, sprawią, że pokochasz swój własny kawałek ziemi na południu Europy.

Powiedz nam o czym marzysz w trakcie bezpłatnych, indywidualnych konsultacji.

W dniach 12-16.09 odwiedzi nas portugalski ekspert nieruchomości, Bernardo Madeira, który od półtora roku pracuje dla Klientów Partners International.

Podczas spotkania można porozmawiać o portugalskim rynku, cenach, czy możliwościach inwestycji, a także dowiedzieć się, która lokalizacja odpowie indywidualnym oczekiwaniom lifestylowym, a nawet kulinarnym!

Więc, jak kupić nieruchomość do mieszkania lub inwestycyjnie pod najmy?

Bernardo zajmie się wszystkim raz, dwa, trzy !

 

Etap pierwszy (poszukiwania):

 • ⁠⁠Spotkanie, na którym poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania
 • Profesjonalny house hunting wykonany osobiście przez Bernardo lub współpracujących agentów, którzy na co dzień żyją i mieszkają w Portugalii
 • Selekcja i raportowanie dostępnych nieruchomości w formie dodatkowych zdjęć i video, zarówno ofert dostępnych publicznie, jak i tych off market
 • Planowanie i zarządzanie wizytami Klientów, którzy chcą zapoznać się z ofertami in person (umawianie prezentacji, odbiór z lotniska, wsparcie przy wyborze hotelu)
 • Wsparcie w procesie kredytowym

Etap drugi (zakup i onboarding):

 • Pełna obsługa formalności związanych z nabyciem nieruchomości i przepisaniem mediów, a dla zainteresowanych wniosków o rezydenturę
 • Bogata wiedza na temat portugalskiego prawa, regionu, kultury – a co za tym idzie: udzielenie kompleksowych informacji na temat szkół, ubezpieczeń, świadczeń lekarskich etc.
 • Stały dostęp i kontakt z naszymi doradcami i przyjaciółmi Partners International

Etap trzeci (obsługa posprzedażowa):

 • Dostosowane do potrzeb zarządzanie nieruchomościami i ich utrzymanie dla Klientów mieszkających za granicą
 • Zarządzanie wynajmem nieruchomości
 • Pomoc w przekształcaniu nieruchomości w działalność komercyjną/turystyczną

Z Partners International Portugalia jest bliżej, niż myślisz.

Aby umówić spotkanie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo

+48 502 709 530 lub wysłać mail: b.madeira@partnersinternational.pl

 

 

Dowiedz się też dlaczego warto wybrać Portugalię

Portugalia

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.