Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 92 - 92
 • Piętra 1
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

375 000 - 375 000 EUR

4 077 - 4 077 EUR / m²

Cypr, Pafos

Abiete 2

Apartamenty Abiete 2 oferują wyjątkową opcję dla osób poszukujących nowoczesnego apartamentu w Pafos.

Położone w pięknej dzielnicy mieszkalnej Universal, te apartamenty z jedną i dwiema sypialniami znajdują się w niewielkiej odległości od centrum miasta, zapewniając mieszkańcom łatwy dostęp do wszystkich lokalnych udogodnień. Ten wspaniały czteropiętrowy budynek oferuje przestronne apartamenty, z dwiema sypialniami dostępnymi na pierwszym piętrze, mieszanką apartamentów z jedną i dwiema sypialniami na drugim piętrze oraz apartamentem z dwiema sypialniami na trzecim piętrze. Na czwartym piętrze budynku znajduje się wspaniały wspólny basen, oferujący mieszkańcom miejsce do relaksu i wygrzewania się na słońcu, dając możliwość podziwiania widoków na miasto i okolicę.
Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i stylu, wyposażone w nowoczesne i najwyższej klasy elementy wyposażenia i wykończenia, zapewniając mieszkańcom wszystko, czego potrzebują do wygodnego i satysfakcjonującego stylu życia. Dodatkowo, każdy apartament posiada własny dedykowany parking i przydzielone komórki lokatorskie, dzięki czemu pojazdy i rzeczy mieszkańców są zawsze bezpieczne.
Lokalizacja:
-15 km od lotniska w Pafos
– 1,5 kilometra do najbliższej plaży
– 500 metrów do międzynarodowej szkoły

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37439

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
255482 Apartament 3 1 92 m² 375 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.