Hiszpania

 • Powierzchnia 350 - 350
 • Pokoje 4 - 5
 • Data zakończenia I/2022
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 597 000 - 1 597 000 EUR

4 563 - 4 563 EUR / m²

Hiszpania

Alicante Moraira

W Moraira, zaledwie kilka minut od Playa del Portet i miasta Moraira, znajduje się ta piękna willa.

Cały dom podzielony jest na kilka poziomów, co zapewnia dużą przestrzeń i niezależność między różnymi pokojami. Cały projekt domu charakteryzują czyste i proste linie oraz neutralne kolory z domieszką drewna, kamienia, żelaza oraz betonu. Ułożenie domu jest południowo-wschodnie.  Duże panoramiczne okna zapewniają wspaniale widoki, relaks, i promienie słoneczne.

Dom zawiera 4 przestronne dwuosobowe sypialnie oraz 4 łazienki. Jedna z tych sypialni, master, posiada własną garderobę. Na głównym piętrze znajduje się toaleta, przestronny a zarazem przytulny salon oraz w pełni wyposażona kuchnia z bezpośrednim dostępem do werandy i basenem z kącikiem relaksacyjnym, w którym można spędzić letnie wieczory lub grilla z przyjaciółmi.

Drzwi wejściowe sięgają swoja historia do XVIII wieku z Indii wykonane z palisandru. Dach garażu wykonany jest z drewnianych podkładów Savina z rezydencji w Burgos.  Dom posiada również pralnię, maszynownię i przestrzeń, która może być wykorzystana jako małe mieszkanie dla gości lub sala fitness, but pokój do gier i zabaw.

Nr oferty: 34368

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.