Hiszpania

 • Powierzchnia 70 - 75
 • Data zakończenia III/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

285 000 - 439 000 EUR

4 072 - 5 854 EUR / m²

Hiszpania

Amanecer Deluxe

Amanecer DeLuxe zlokalizowany w mieście Orihuela Costa to kompleks 144 dwupokojowych apartamentów  z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami oraz dużymi tarasami. Położony zaledwie 500 metrów od morza, w pobliżu pełnej infrastruktury handlowo – usługowej świetnie zapewnia wszystkie udogodnienia niezbędne do komfortowego spędzania czasu.

Na terenie osiedla znajdują się:

 • wspólny teren zielony otoczony naturalną trawą, palmami, fontannami i terenami do spacerowania;
 • basen;
 • miejsce do grillowania;
 • siłownia z sauną;
 • plac zabaw dla dzieci.

Wszystkie apartamenty będą w pełni umeblowane, wyposażone w urządzenia AGD, RTV i klimatyzację (ciepło-zimno). Każdy z nich będzie posiadał także miejsce postojowe i komórkę lokatorską.

Nr oferty: 29337

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.