Hiszpania

 • Powierzchnia 257 - 257
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 655 000 - 1 655 000 EUR

6 440 - 6 440 EUR / m²

Hiszpania

Las Atalayas

Każda z dziesięciu luksusowych willi znajduje się na prywatnej działce o powierzchni od 356 do 445 m2, a domy mają powierzchnię od 161 do 215 m2. Każdy ma inny układ i projekt, z jednym 1-piętrowym apartamentem z dwiema sypialniami, a pozostałe mają dwa piętra i trzy sypialnie. Jednak ich wspólne elementy, w tym otwarte kuchnie i przestrzenie mieszkalne, oraz wspólny architekt, nadają tej społeczności wizualną jedność. Czyste, minimalistyczne linie i wykorzystanie światła, otwartej przestrzeni i neutralnych kolorów zapewniają elegancką i wyraźnie rozpoznawalną estetykę.

Z pokojami tylko w apartamentach, prywatnymi magazynami, podziemnym garażem, basenami i prywatnymi ogrodami, Las Atalayas de Abama oferuje niesamowitą liczbę udogodnień w najlepszym kurorcie na wyspie na kontynencie.

Las Atalayas de Abama oferuje niesamowite widoki na La Gomerę z każdego punktu widokowego ich nowo zaprojektowanego środowiska. Właściciele i goście mają dostęp do profesjonalnego kompleksu tenisowego, plaży i naszego pola golfowego, jednego z najlepszych w Europie.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 34062

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
173524 Dom 4 257 m² 1 655 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

agent-nieruchomosci-magdalena-czechowska

Magdalena Czechowska

International Cooperation Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.