Hiszpania

 • Powierzchnia 77 - 77
 • Piętra 10
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

463 000 - 463 000 EUR

6 013 - 6 013 EUR / m²

Hiszpania

Apartamenty z widokiem na morze w Benidorm

Dwie wieże inwestycji wznoszące się nad plażą Poniente, ze wspaniałymi widokami na morze, gdzie w kilku opcjach do wyboru z 286 są apartamenty z 1, 2, 3 i 4 sypialniami, z miejscem parkingowym i dużymi tarasami.

Kompleks będzie miał powierzchnię 11400 m2
z basenami, z których jeden jest podgrzewany, 3 jacuzzi, basenem dla dzieci, strefą relaksu, pokojem coworkingowym, panoramiczną siłownią, oraz dużym obszarem sportowym, kinem i pokojem klubowym dla dzieci.
Obszary wspólne to miejsce pełne lokalnej zieleni, zaprojektowane tak aby zapewnić widoki na morze z dowolnego punktu wspólnego i mieszkalnego.

Apartamenty są wyposażone w najwyższej jakości materiały Wszystkie apartamenty mają duże, panoramiczne okna, wyposażone są w materiały najlepszej jakości, zewnętrzne rolety i ogrzewanie podłogowe w łazienkach.

Benidorm jest uznawany na całym świecie za najbardziej tętniące życiem miasto na hiszpańskim wybrzeżu, z
szeroką i zróżnicowaną ofertą rekreacyjną dostosowaną do wszystkich typów odwiedzających.
Miejsce to wyróżniają szerokie plaże z białym piaskiem, wyjątkowa gastronomia i najlepsza śródziemnomorska
pogoda. Znajduje się zaledwie 30 minut od Alicante gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko Alicante-Elche.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 38483

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
940602 Apartament 2 10 77 m² 463 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.