Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 75 - 130
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

412 500 - 650 000 EUR

5 500 - 5 000 EUR / m²

Cypr, Pafos

Atrium Villas

Inwestycja ta znajduje się zaledwie kilka minut od głównych autostrad i międzynarodowego lotniska Pafos, co zapewnia świetną międzynarodową komunikację. Lokalizacja tej inwestycji to świetny punkt wypadowy na pobliską plażę, do centrum handlowego Kings Avenue Mall, oraz supermarketów.  A samo Pafos w którym znajdują się te piękne apartamenty i wille to kulinarna i turystyczna stolica Cypru, znajduje się tu mnóstwo restauracji, kawiarni, pięknych plaż, rodzimej roślinności i historycznych, zabytkowych miejsc.

Obiekt posiada najnowocześniejszą siłownię, wspólne baseny, oraz podziemny parking dla wszystkich mieszkańców. Obiekt to idealne połączenie nowoczesności i komfortu, przepiękne przestrzenie wspólne z lokalną roślinnością, modernistyczny basen z miejscami do wypoczynku, wszystko wykończone w niespotykanym w tym rejonie charakterze daje poczucie luksusu i z pewnością będzie idealną inwestycją jako lokata kapitału.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40880

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
571369 Dom 3 91 m² 482 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.