Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 206 - 206
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 600 000 - 1 600 000 EUR

7 767 - 7 767 EUR / m²

Cypr, Pafos

Villa Macadamia

Willa „Macadamia” jest wyjątkowym przykładem luksusu i wygody w samym sercu Pafos.

Willa jest podzielona na 3 poziomy, z 4 sypialniami, 4 łazienkami i prywatną windą dla dodatkowej wygody. Głównym atutem willi jest ogród na dachu z basenem oraz miejscem do grillowania, oferujący idealną przestrzeń do zabawiania gości lub relaksu.

Wykorzystanie w konstrukcji najwyższej jakości materiałów, takich jak kamień, beton architektoniczny i drewno, zapewnia trwałość i estetykę.

Przestronne i dobrze zaprojektowane wnętrze willi jest elegancko urządzone. Ponadto zapierające dech w piersiach widoki na miasto i morze sprawiają, że willa jest idealnym miejscem do zamieszkania.

Lokalizacja jest bezkonkurencyjna, willa znajduje się zaledwie 200 metrów od ratusza, szkół, urzędów państwowych i centralnego placu Pafos.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 43325

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
841314 Dom 5 206 m² 1 600 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.