Cypr

 • Powierzchnia 325 - 325
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 418 000 - 1 523 000 EUR

4 364 - 4 687 EUR / m²

Cypr

Lofos Heights Villas

Jako pierwsze wzgórze w południowo-zachodniej części Cypru od strony Morza Śródziemnego, Lofos ma najlepszy klimat na wyspie. Ze świeżym, czystym
i łagodnym śródziemnomorskim powietrzem i zapierającymi dech w piersiach widokami na morze jest jednym z najbardziej elitarnych przedmieść Pafos.

To właśnie w Lofos znajduje się Lofos Heights – kompleks 2 i 3-piętrowych willi z 
z 3 sypialniami, 3 łazienkami i spektakularnym basenem, zapewniającym malownicze widoki. Kompleks znajduje się zaledwie 10 minut od centrum Pafos, międzynarodowej szkoły, pola golfowego Tsada i plaży. 

Te wspaniałe dwu- i trzypiętrowe wille są zaprojektowane w taki sposób, abyś mógł cieszyć się niesamowitym widokiem, będąc świadkiem najbardziej
malowniczych zachodów słońca nad wodą. Dzięki unikalnej lokalizacji inwestycji możesz mieć pewność, że w przyszłości nic nie przesłoni tego widoku.

Nr oferty: 38138

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.