Cypr

 • Powierzchnia 135 - 135
 • Piętra 4
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

499 000 - 499 000 EUR

3 706 - 3 706 EUR / m²

Cypr

Park Apartaments Limassol

Kompleks ten otoczony jest hektarami zielonych pól, oferując mieszkańcom to, co najlepsze z obu światów – lokalizację na wsi z bezpośrednim dostępem do wszystkich udogodnień Limassol. Ponad 75% powierzchni projektu przeznaczono na ogrody krajobrazowe z meandrującymi ścieżkami i stawami, które otaczają dwa duże baseny, basen dla dzieci i plac zabaw. Idylliczne otoczenie, w którym można w pełni cieszyć się zaletami Limassol na Cyprze.

Każdy z przestronnych apartamentów charakteryzuje się niezwykłą dbałością o szczegóły, w tym wysokiej jakości wykończeniami. Te nieruchomości w Limassol zostały starannie zaprojektowane, abyś mógł poczuć się jak w domu od samego początku, co ułatwia znalezienie idealnego dopasowania do Twojego stylu życia. Każdy apartament zawiera doskonały wybór wykończeń, od wykwintnych materiałów podłogowych i blatów, po wysokiej klasy armaturę, pozostawiając ci spokój ducha i więcej czasu na cieszenie się własnym kawałkiem raju.

Naszą wizją jest stworzenie poczucia ekskluzywnego życia na wsi z luksusowymi apartamentami subtelnie osadzonymi w pięknie zaprojektowanych ogrodach i chodnikach. Dzięki drzewom, a także  kwiatowym, tworzymy kolorowe otoczenie przez cały rok. Limassol Park oferuje wyjątkowe doświadczenie, w którym można cieszyć się majestatyczną linią brzegową Limassol, pływając w odkrytych basenach.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40637

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
780982 Apartament 3 4 135 m² 499 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.