Cypr

 • Powierzchnia 180 - 180
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

890 000 - 890 000 EUR

4 945 - 4 945 EUR / m²

Cypr

Blu Luxury Villa

Obiekt położony jest w rejonie Pafos, wzdłuż linii brzegowej zabytkowej latarni morskiej. Z obiektu roztacza się widok na wybrzeże, a w pobliżu znajdują się wszystkie potrzebne udogodnienia i usługi, a także centrum turystycznego Pafos, gdzie wzdłuż promenady znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, oraz piękne plaże.
Szczegóły inwestycji: 
– 8 jednostek
– 2 i 3 sypialnie
– Powierzchnie willi: 140-200m2
– Wielkość działki: 275-374m2
– Basen
– Podwójne szyby Ulepszone aluminiowe okna tworzące wrażenie wewnątrz na zewnątrz
– Wysoki sufit
– Odległość do morza <300m
– Świadectwo charakterystyki energetycznej klasy A.
– Wysokiej jakości wyposażenie łazienek
-Drewniane podłogi
– Nowoczesny projekt kuchni

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40883

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
887241 Dom 4 180 m² 890 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.