Hiszpania

 • Powierzchnia 100 - 133
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

306 000 - 433 000 EUR

3 060 - 3 256 EUR / m²

Hiszpania

Célere Vitta Marina

Célere Vitta Marina to nowoczesny i funkcjonalny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w okręgu miejskim Mijas, na zachodnim wybrzeżu Costa del Sol, który łączy w sobie uroki turystycznego resortu i miejskiego życia. Jego uprzywilejowane położenie, pomiędzy morzem a wzgórzami, obdarza je niezliczonymi atrakcjami. Klimat jest bardzo łagodny w zimie i umiarkowanie gorący w lecie.

Osiedle składa się z 72 domów z jedną, dwiema i trzema sypialniami na parterze, pierwszym piętrze lub na poddaszu. Wszystkie nieruchomości są zorientowane na południe lub południowy zachód, a wiele z nich ma widok na morze. Dodatkowo apartamenty na parterze posiadają piękny ogród, a penthousy przestronne tarasy. Wszystkie domy mają co najmniej jedno miejsce parkingowe i pomieszczenie do przechowywania. Dodatkowo dostępna będzie szeroka gama personalizacji, która pozwoli dopasować wnętrza do preferencji przyszłego właściciela.

Wszystkie budynki w inwestycji charakteryzują się niskim zużyciem energii, wysoką izolacją oraz odpornością na warunki atmosferyczne.
Ich klasa efektywności energetycznej to „B”, co oznacza redukcję
emisji CO2 oraz znaczne zmniejszenie zapotrzebowania budynku na energię (ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę sanitarną).

OBSZARY WSPÓLNE

Obszary wspólne to tereny przeznaczone do wypoczynku i uprawiania sportów. W Célere Vitta Marina znajdziesz wyjątkowe przestrzenie ogrodowe ze wspólnym basenem, siłownią i pomieszczeniem socjalno-gastronomicznym.

LOKALIZACJA

Célere Vitta Marina znajduje się w mieście Mijas, pomiędzy La Cala de Mijas i Fuengirola, zaledwie 2 minuty spacerem od plaży Playamarina.

Okolica zapewnia liczne możliwości rekreacji i usług, w tym kilka pól golfowych, centra handlowe, supermarkety, restauracje, centrum zdrowia i kilka aptek.

La Cala de Mijas łączy się z autostradą Costa del Sol A-7 i jest bardzo blisko wjazdów na płatną autostradę AP-7. Znajduje się około 25 minut od międzynarodowego lotniska w Málaga i 40 minut od stacji kolejowej Maria Zambrano Renfe. W pobliżu znajdują się ważne enklawy turystyczne, takie jak Puerto Banús, historyczne centrum Marbelli i Fuengirola.

Nr oferty: 29745

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.