Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 51 - 122
 • Piętra 1 - 4
 • Pokoje 1 - 3
 • Data zakończenia I/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

203 000 - 420 000 EUR

3 981 - 3 443 EUR / m²

Cypr, Pafos

Eva

Inwestycja Eva znajduje się w Pafos, w nadmorskim mieście w południowo-zachodniej części Cypru. Niegdyś starożytna stolica Cypru, Pafos jest najbardziej malowniczym miastem na Cyprze i oferuje nowoczesny kosmopolityczny styl życia. Pafos to również legendarne miejsce narodzin Afrodyty, bogini miłości i piękna.

Eva mieści się w samym sercu centrum Pafos, w odległości spaceru od stylowych kawiarni, barów i dzielnicy handlowej.

Ta elegancka, nowoczesna inwestycja składa się z bloku mieszkalnego z apartamentami typu studio, z 1 i 2 sypialniami oraz bloku handlowego z biurami i sklepami. Na blok mieszkalny składa się 11 apartamentów typu studio, 8 apartamentów z jedną sypialnią oraz 6 apartamentów z dwiema sypialniami.

Wszystkie jednostki są ergonomicznie rozplanowane z otwartymi planami z wysokiej jakości wykończeniami. Każdy apartament posiada również przydzielone miejsce parkingowe.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42872

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
198010 Apartament 3 4 107 m² 420 000 EUR Zobacz ofertę
836603 Apartament 2 1 70 m² 273 000 EUR Zobacz ofertę
148618 Apartament 1 1 51 m² 203 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.