Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 89 - 89
 • Piętra 2
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

265 000 - 283 000 EUR

2 978 - 3 180 EUR / m²

Cypr, Pafos

Gem

Gem oferuje niezwykłą lokalizację i współczesny design skoncentrowany na luksusowym, nowoczesnym mieszkaniu na otwartym planie.

Gem położony jest w samym sercu Kissonerga, ekskluzywnej dzielnicy, która łączy Pafos Mariana, miasto Pafos i autostradę, znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od centrum i ma dostęp do pięknego parku i placu zabaw dla dzieci bezpośrednio naprzeciwko nieruchomości.

Inwestycja składa się z 4 apartamentów z dwiema sypialniami i 2 apartamentów z trzema sypialniami, rozmieszczonych na dwóch pierwszych piętrach z dużą werandą zewnętrzną. Luksusowe udogodnienia obejmują inteligentną technologię, zadaszony parking i schowek.

Każdy apartament ma plan dobrze wykorzystujący dostępną przestrzeń i światło, tworząc łatwy przepływ między pokojami z otwartą kuchnią-jadalnią.

Gem to idealne miejsce do zamieszkania na stałe lub do wykorzystania w celach inwestycyjnych.

Nr oferty: 42638

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.