Portugalia

 • Powierzchnia 89 - 130
 • Pokoje 2 - 5
 • Data zakończenia II/2024
 • Stan inwestycji W budowie
 • Typ inwestycji Apartamentowce

464 100 - 627 300 EUR

5 215 - 4 826 EUR / m²

Portugalia

Horizon Ocean Gardens Sea

Horizon Ocean Gardens Sea to kompleks 67 nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych w dwu budynkach. Nowi właściciele mogą wybierać  spośród apartamentów T1, T2, T3 i T4 (penthousów).  Ogromną zaletą inwestycji jest kameralne położenie, panująca wokół cisza i bliskość oceanu.

O inwestycji

Otulony łagodnym ruchem Oceanu Atlantyckiego, zaledwie kilka metrów od fal, nowy projekt mieszkaniowy rodzi się na ostatniej dostępnej działce budowlanej przy linii brzegowej. Położony w Praia do Forte Novo, blisko wszystkiego, co ważne, ale tak daleko od zwyczajności, jak to tylko możliwe, Horizon Ocean Gardens oferuje prywatność i ekskluzywność w doskonałej harmonii z otaczającą przyrodą. Horyzont spokoju i elegancji, który rozciąga się przed tobą przez cały czas.

Na terenie inwestycji znajdują się zewnętrzne baseny, ogród i prywatny parking.

LOKALIZACJA:

Znane ze swoich plaż ze złotym piaskiem, centralne Algarve oferuje relaksujący styl życia nad morzem. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem najlepszej gastronomii, entuzjastą żeglarstwa, czy golfistą, Horizon Ocean Gardens stawia Cię bardzo blisko najlepszych miejsc. Możesz wybrać spacer po drewnianej kładce, która będzie biegła wzdłuż wydm na odcinku prawie 4 kilometrów, aby dotrzeć do Vale do Garrão, lub jeśli wolisz, możesz jechać kilka minut do tętniącej życiem Vilamoura lub oszałamiających zieleni Vale do Lobo i Quinta do Lago. Z Faro Airport zaledwie 20 km od hotelu, wszystkie europejskie stolice są w zasięgu życia nad morzem.

Nr oferty: 27738

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.