Portugalia

 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

3 318 000 - 3 318 000 EUR

Portugalia

Boutique Villas

Na Riwierze Portugalskiej, w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości w Europie, natura olśniewa zachwycającymi krajobrazami, a życie toczy się w swoim stylu. To właśnie tam, w jednym z najbardziej uprzywilejowanych terenów w Cascais, przy wejściu do Quinta da Marinha, rodzi się innowacyjny projekt brazylijskiego architekta Davida Bastosa – kwintesencja najlepszego desingu, piękna kształtów, funkcjonalności i komfortu..

Dzięki oszałamiającym widokom na morze i wyjątkowym krajobrazom, Boutique Villas stwarza wrażenie, że Twoja willa znajduje się w dużym ogrodzie. Ekskluzywne domy T4+1, o funkcjonalnym układzie, prywatnych basenach i ogrodach, inspirowane butikowym stylem życia zapewniają prywatność, przy jednoczesnej bliskości pełnej infrastruktury miejskiej.

LOKALIZACJA:

Dzięki swojej lokalizacji Inwestycja zaprasza do uprawiania sportu, relaksu i prowadzenia zdrowego i szczęśliwego życia z rodziną. Boutique Villas znajduje się blisko słynnych pól golfowych, ośrodka jeździeckiego Quinta da Marinha, parku Marechal Carmona, mariny Cascais i Boca do Inferno.

Odległości spacerowe (do 5 minut):

 • ścieżka rowerowa Cascais;
 • latarnia morska Guia;
 • pole golfowe.

Odległości samochodem:

 • Boca do Inferno – 5 minut;
 • park Marechal Carmona – 6 minut;
 • Marina Cascais – 8 minut;
 • plaża Guincho – 10 minut;
 • historyczne centrum Cascais – 7 minut;
 • park Sintra Cascais – 20 minut;
 • Muzeum Paula Rego – 6 minut;
 • Centrum Studiów Żydowskich – 5 minut.

Nr oferty: 27756

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.