Portugalia

 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

590 000 - 750 000 EUR

Portugalia

West Cliffs

West Cliffs Ocean and Golf Resort to pięciogwiazdkowy resort zlokalizowany w miejscu, gdzie zachód Europy spotyka się z dziewiczą naturą i bezmiarem Oceanu Atlantyckiego. Oddalony o godzinę drogi z Lizbony został zaprojektowana tak, aby zapewnić harmonię pomiędzy środowiskiem zabudowanym a naturalnym Bardziej niż miejsce zamieszkania, West Cliifs jest wyborem nowego stylu życia.

Ośrodek ma 230 hektarów, jest ogrodzony i chroniony przez 24-godziny. Na terenie znajdują się: recepcja, restauracja, bar, 18-dołkowe pole golfowe, sklep golfowy, biuro nieruchomości i serwis sąsiedzki. W przyszłości na terenie West Cliffs powstaną także SPA, wspólne baseny, boiska sportowe, supermarket, sklep spożywczy i pralnia.

Dostępne opcje inwestycyjne:

1. Apartamenty

Luksusowe apartamenty z 3 sypialniami z łazienkami, salonem i jadalnią, które posiadają w pełni wyposażoną kuchnię. Relaksująca atmosfera połączona z dyskretnym luksusem. Apartamenty mają dostęp do wspólnego basenu kondominium.
Ceny od 630 tys. euro.

2. Townhouses

Nieduże wille z 3 sypialniami z łazienkami, salonem i jadalnią, które posiadają w pełni wyposażoną kuchnię na parterze. Oferują wspaniałe widoki na wejście Oceanu Atlantyckiego do pięknej laguny Obidos. Wszystkie mają dostęp do wspólnego basenu kondominium.
Ceny od 720 tys. euro

3. Twin villas

Urocze wille typu twin z 3 sypialniami, 3 łazienkami en suite. W pełni wyposażona kuchnia łączy się z pięknym salonem, który cieszy się naturalnym światłem, z widokiem na pole golfowe lub/i ocean Atlantycki. Każda nieruchomość posiada własny prywatny ogród z basenem, bramą elektryczną z parkingiem na 1 samochód.
Ceny od 775 tys. euro

4. Twin villas duplex

Dwupoziomowe willa z 3 sypialniami i 3 łazienkami en suite. W pełni wyposażona kuchnia łączy się z pięknym salonem, który cieszy się naturalnym światłem, z widokiem na pole golfowe lub/i ocean Atlantycki. Każda nieruchomość posiada własny prywatny ogród z basenem, bramą elektryczną z parkingiem na 2 samochody.
Ceny od 750 tys. euro.

Wszystkie apartamenty i wille są kompletnie wykończone, a jedyne, co muszą dokupić przyszli właściciele to ruchome meble. Odległość od pięknej piaszczystej plaży to jedynie 5 minut spacerem.

Pobliskie miasta w których jest centrum interesów są oddalone ok. 20min od resortu, proszę popatrzeć Caldas da Rainha, Peniche, Obidos (bardziej turystycznie i restauracyjnie)

Nr oferty: 29663

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.