Cypr

 • Powierzchnia 318 - 318
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

2 307 900 - 2 307 900 EUR

7 251 - 7 251 EUR / m²

Cypr

Luksowe Wille w Aphrodite Hills

DWUPIĘTROWE WILLE
Nieruchomości posiadają basen o wymiarach 5m x 10m z krawędzią infinity, wysokiej jakości kuchnie we włoskim stylu, blaty Corian i zintegrowane urządzenia wykończone stalą nierdzewną. Klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe. Wille mają również wszechstronne dolne piętro z pomieszczeniami gospodarczymi i magazynowymi, prysznicem i dodatkowym pokojem, który może służyć jako dodatkowa sypialnia, pokój zabaw.
PARTER
Wchodząc przez podwójne drzwi, wchodzi się do
przestronnego holu oferującego szatnię dla gości. Poza tym
jest przestronny salon z panoramicznym szkłem
drzwi otwierające się na werandę z urzekającym widokiem na morze i pięknie zagospodarowane ogrody z dużymi
tarasami. Duża jadalnia ma własną zadaszoną werandę i kuchnię na otwartym planie, w pełni wyposażona w luksusowe urządzenia. Sypialnia na parterze z łazienką i prysznicem ma również werandę ze wspaniałym widokiem na morze.
PIĘTRO
Przestronny hol na pierwszym piętrze prowadzi do
wspaniałej głównej sypialni z prywatną luksusową łazienką oraz z panoramicznymi szklanymi drzwiami otwierającymi się na duży taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na
Morze Śródziemne. Dwie
kolejne dwuosobowe sypialnie, obie z przestronnymi łazienkami, uzupełniają luksusową rezydencję na pierwszym piętrze.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 39860

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
188395 Dom 5 318 m² 2 307 900 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.