Śródmieście, Powiśle, Drewniana

 • Powierzchnia 295 - 295
 • Piętra 1
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

10 000 - 10 000 PLN

34 - 34 PLN / m²

Śródmieście, Powiśle, Drewniana

Drewniana 9

Projekt Drewniana 9 powstał z myślą o ceniących komfort i stonowaną elegancję.
Architektonicznie przywodzi on na myśl estetykę przedwojenną, uwzględniając przy tym
najwyższe standardy wykończenia i wyposażenia. Do dyspozycji mieszkańców przygotowano
basen, saunę, jacuzzi, salę fitness i ogród. W budynku mieszczą się 24 przestronne apartamenty o powierzchni od 160 do 300 m.kw.

Inwestycje charakteryzują: Prestiżowa lokalizacja na warszawskim Powiślu, kameralny charakter, klasyczna elegancja
projektu,

Lokalna infrastruktura: W pobliżu Bulwary Wiślane, kompleks restauracyjno-biurowy Elektrownia Powiśle, Most Świętokrzyski, Centrum Nauki Kopernik, Uniwersytet Warszawski, Biblioteka Uniwersytecka, autobusy, metro, restauracje, kawiarnie, sklepy i punkty usługowe.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Drewniana 9, zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

Drewniana 9 is an exclusive project created for those who value understated elegance and
comfort. Referring to pre-war style in architecture, the building has been designed to meet highest standard in visual perception as well as in comfort of living. It houses 24 spacious apartments varying from 160 to 300 square meters and offers unusual ceiling height between 3.2 to 3.6.
Residents may enjoy an indoor swimming pool, jacuzzi, fitness room and a beautiful private garden.

Investment details: Prestigious location, traditional design, peaceful neighbourhood, indoor swimming pool and spa area.

Local infrastructure: Vistula River Boulevards, Elektrownia Powisle – a complex of restaurants and offices, Swietokrzyski Bridge, Copernicus Science Centre, Warsaw University, University Library, bus, underground, restaurants, shops, cafes, service points.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise

Lokalizacja

Powiśle

Granice Powiśla wyznaczają Wisła od wschodu, skarpa wiślana od zachodu oraz mosty Śląsko-Dąbrowski i wiadukt linii średnicowej. Powiśle często określa się obszarem poniżej Skarpy, a więc zalicza się do tego terenu również Solec, który administracyjnie nie jest częścią tego rejonu. Powiśle od początku nosiło miano dzielnicy przemysłowej, natomiast wraz z rozwojem miasta i urbanizacją tych terenów, zaczęto inwestować w tym rejonie w luksusowe kamienice.
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 7735

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
605191787 Apartament 6 1 295 m² 46 884 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.