Śródmieście, Powiśle, Tamka

 • Powierzchnia 127 - 127
 • Piętra 7
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2015
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

9 000 - 9 000 PLN

71 - 71 PLN / m²

Śródmieście, Powiśle, Tamka

Tamka 29

Tamka 29 to nowoczesna inwestycja prestiżowo zlokalizowana na warszawskim Powiślu.

Budynek wykończono przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Utrzymana w stonowanych kolorach elewacja zewnętrzna wykonana została z piaskowca a wzdłuż calej ściany budynku umiejscowiono balkony, których metalowo-szklana konstrukcja nadaje projektowi współczesny charakter. Na dachu budynku zaprojektowano 200-metrowy taras widokowy. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje Powiśla, parki i tereny rekreacyjne. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie centrum, niedaleko prestiżowych ulic Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście.

Inwestycję Tamka 29 charakteryzują:

Nowoczesny i funkcjonalny projekt, prestiżowa lokalizacja, blisko centrum miasta, w pobliżu parki i tereny rekreacyjne.

Lokalna infrastruktura:

Parki i tereny rekreacyjne, Bulwary Wiślane, Centrum Nauki Kopernik, Uniwersytet warszawski, Biblioteka Uniwersytecka, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, restauracje, kawiarnie, sklepy i punkty usługowe, metro, autobusy, szkoły, przedszkola.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Tamka 29 zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

Sprawdź inne inwestycje, które mamy w ofercie TUTAJ

Lokalizacja

Powiśle

Granice Powiśla wyznaczają Wisła od wschodu, skarpa wiślana od zachodu oraz mosty Śląsko-Dąbrowski i wiadukt linii średnicowej. Powiśle często określa się obszarem poniżej Skarpy, a więc zalicza się do tego terenu również Solec, który administracyjnie nie jest częścią tego rejonu. Powiśle od początku nosiło miano dzielnicy przemysłowej, natomiast wraz z rozwojem miasta i urbanizacją tych terenów, zaczęto inwestować w tym rejonie w luksusowe kamienice.

Nr oferty: 7882

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.