Włochy, Sardynia

 • Powierzchnia 114 - 335
 • Pokoje 7
 • Data zakończenia II/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

475 000 - 950 000 EUR

4 167 - 2 836 EUR / m²

Włochy, Sardynia

Paradiso

Paradiso jest idealne dla tych, którzy kochają kontakt z naturą.
Jedną z najpiękniejszych plaż w okolicy jest Li Cossi, plaża z przejrzystą wodą, idealna do nurkowania. Paradiso jest również położone w okolicy Santa Teresa di Gallura, pięknej wioski i popularnej miejscowości turystycznej.

Paradiso jest zanurzone w naturalnym środowisku jednego z najpiękniejszych miejsc północnej Sardynii. Projekt może stanowić dwie niezależne wille lub jedną dużą, wyjątkową willę.

Dwie niezależne wille składają się z jasnej jadalni z aneksem kuchennym, dwóch dwuosobowych sypialni, gabinetu i trzech łazienek, natomiast pojedyńcza willa składa się z dużego salonu z jadalnią i kuchnią, 6 sypialni i 6 łazienek. Wille są również wyposażone we wszelkie udogodnienia i ozdobione nowoczesnymi i eleganckimi wykończeniami. Oba warianty projektu obejmują przestronne ogrody z basenem i miejscem do grillowania oraz piękne werandy z widokiem na morze, z których można podziwiać magiczne widoki, jakie ma do zaoferowania Sardynia.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42446

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
935193 Dom 7 335 m² 950 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.