Włochy, Sardynia

 • Powierzchnia 155 - 317
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia II/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

479 000 - 1 066 000 EUR

3 091 - 3 363 EUR / m²

Włochy, Sardynia

Mari

Mari to kompleks mieszkalny składający się z różnych willi w zabudowie bliźniaczej.

Każda willa jest zorganizowana na dwóch piętrach, ma własny ogród i miejsce parkingowe. Na życzenie możliwa jest budowa basenu.

Domy są zorganizowane w następujący sposób: na parterze znajduje się część dzienna z kuchnią i łazienką
łazienka, podczas gdy drugie piętro składa się z części sypialnej w tym 2 sypialnie, łazienka i garderoba. Każda willa pozwala cieszyć się spektakularnymi widokami na morze z werand i tarasów, dzięki czemu nigdy nie musisz rezygnować z chwil ciszy i spokoju.

Mari mieści się w znanym kurorcie Palau, w północno-wschodniej części Sardynii, w pobliżu wybrzeża Costa Smeralda, Miejscowość położona jest w strategicznym miejscu, co sprawiło, że stała się jednym z najpopularniejszych miejsc dla turystów, również dzięki licznym połączeniom z archipelagiem Maddalena oraz bliskości lotniska i portu Olbia.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42461

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
403313 Dom 3 161 m² 540 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.