Włochy, Sardynia

 • Powierzchnia 413 - 413
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 600 000 - 1 600 000 EUR

3 875 - 3 875 EUR / m²

Włochy, Sardynia

Sunset

Sunset to wspaniała willa w nowoczesnym stylu, która znajduje się 150 m od morza i oferuje niesamowite widoki.

Willa jest podzielona na dwa piętra, 4 sypialnie, 1 duży salon, 4 łazienki, duże zewnętrzne przestrzenie i 2 miejsca parkingowe. Willa Sunset otoczona jest ogrodem. Do willi Sunset został zaprojektowany basen infinity z widokiem na morze, wyposażony w przeszkloną szklaną ścianą.

Okolica, choć otoczona naturą, oferuje usługi takie jak restauracje i bary, korty tenisowe i sklep spożywczy.

Sunset mieści się w Santa Teresa Gallura, miejscowości liczącej około pięciu tysięcy mieszkańców, która latem wraz z przybyciem turystów staje się bardzo ożywiona modnymi klubami i muzyką na żywo.

Precyzując, Sunset znajduje się w Santa Reparata, w wiosce w gminie Santa Teresa, charakterystycznej dla granitowych klifów.

Bardzo blisko znajdują się zatoczki Santa Reparata- są to prawdziwe naturalne baseny, idealne dla miłośników snorkelingu, ale także dla dzieci.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42449

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
959449 Dom 5 413 m² 1 600 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.