Warszawa, Śródmieście, Topiel

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Śródmieście, Topiel

Piano House

Piano House oddaje stylistykę kamienic z klasycznymi wykończeniami z drewna i naturalnego kamienia. Frontalne ściany szczytowe nawiązują kształtem do smukłych linii klawiatury fortepianu. Kameralny apartamentowiec mieści 68 luksusowych lokali. To propozycja dla ceniących miejskie
życie w połączeniu z bliskością natury. Inwestycja usytuowana jest w pobliżu Nowego Świata i Krakowskiego Przedmieścia u stóp Skarpy Wiślanej, w bliskim sąsiedztwie pełnego atrakcji centrum kulturalnego, turystycznego i biznesowego stolicy oraz w okolicy zielonych parków Powiśla.

Inwestycję charakteryzują:
Prestiżowa lokalizacja w okolicy terenów zielonych i centrum miasta, unikalny projekt, kameralna okolica.
Lokalna infrastruktura:
Parki, Bulwary Wiślane, Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat,
Centrum Nauki Kopernik, restauracje, kawiarnie, sklepy, autobusy, metro.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Piano House zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————-

The unusual design of Piano House residence reflects influences of the old townhouse style
meticulously finished with wood and natural stone. Front walls facade motif resembles in shape piano keys. This quiet residence accommodates 68 luxurious apartments. An ideal choice for those pursuing city lifestyle with tactile connection with nature. This combination results from a perfect location between the city’s historical centre and the green areas of Powisle district.

Investment details:
Prestigious location close to the city’s historical centre and the green areas of Powisle district, a unique design, quiet neighbourhood.
Local infrastructure:
City parks, Vistula Boulevards, Warsaw University, Krakowskie Przedmiescie, Nowy Swiat,
Copernicus Science Centre, restaurants, cafes, shops, bus, underground.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 1395

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.