Warszawa, Śródmieście, Poznańska

 • Powierzchnia 80 - 80
 • Piętra 4
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2015
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

7 500 - 7 500 PLN

94 - 94 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Poznańska

Poznańska 16

Wybudowana w 1910 roku kamienica poddana została gruntownej rewitalizacji i dzisiaj oferuje mieszkańcom wachlarz nowoczesnych rozwiązań takich jak garaż podziemny, klimatyzacja czy zaprojektowane na dachu przeszklone patio. Kamienica posiada 26 mieszkań, których wykończenie zachwyca standardem, architektonicznym smakiem i historycznymi detalami poddanymi renowacji, takimi jak secesyjne metalowe balustrady, stolarka drzwi i posadzki. Na parterze znajduje się galeria sztuki i restauracja a w sąsiedztwie wiele modnych lokali gastronomicznych.

Inwestycję charakteryzują:
Budynek historyczny poddany renowacji, usytuowany w centrum miasta, doskonale
skomunikowany, w zasięgu atrakcje kulturalne i rozrywkowe, unikatowe miejsce, luksusowa inwestycja, doskonała lokalizacja.

Lokalna infrastruktura:
Restauracje, kawiarnie, kluby, sklepy, dworzec kolejowy, metro, autobusy, tramwaje, kino,
centrum handlowe Złote Tarasy, Pałac Kultury i Nauki.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Poznańska 16
zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————-

Poznanska 16 is a historical townhouse that has been thoroughly restored and renovated and now offers a wide range of modern amenities, such as underground car park and air-conditioning. The rooftop has been rearranged and now houses a glass-roof patio. The building accommodates 26 tastefully furnished apartments with some historical details preserved, such as art nouveau metal railing, carpentry and wooden floors. On ground level located are an art gallery and a restaurant.
The nearest area proliferates in fashionable cafes, restaurants and local shops.

Investment details:
A historical building, renovated and modernized, prestigious location in city centre, fashionable
lifestyle area, great communication, unique location, unique project, esthetic design.
Local infrastructure:
Restaurants, cafes, shops, clubs, railway station, underground, bus, tram, Zlote Tarasy shopping centre, Palace of Culture and Science.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 7789

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.