Lisboa, Lisboa, Ajuda

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania

Lisboa, Lisboa, Ajuda

Marinha Prime

Wprowadzenie:

Jeden z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych obszarów metropolitalnego regionu Lizbony, Quinta da Marinha, kryje w sobie kilka odkrytych tajemnic. To tylko rzut oka na to, co znajdziesz w jednej z najlepszych lokalizacji w kraju. Położony w parku przyrody Sintra-Cascais hotel Quinta da Marinha oferuje wspaniały widok na morze i gęsty las górski.
Oprócz przestronnych, zielonych ogrodów domów, można cieszyć się dwoma polami golfowymi, na których odbywały się już światowe imprezy torowe. Obszar, który odzwierciedla sportowy styl życia dla tych, którzy lubią sporty takie jak golf, tenis, wiosło i jazda konna – w rzeczywistości jej renomowany ośrodek jeździecki otrzymał elitę tego sportu w Longines Global Champions Tour. W Quinta da Marinha można cieszyć się ekskluzywnym i uprzywilejowanym krajobrazem, gdzie liczne jeziora spotykają się z naturalną zielenią i błękitnym oceanem Atlantyku. Ta idealna mieszanka to esencja dobrej jakości życia.

Osiedle zaprojektowane przez studio Promontorio, odniesienie do współczesnej architektury portugalskiej i urządzone z wyrafinowaniem, Marinha Prime to wysublimowana przestrzeń. Dzięki doskonałej lokalizacji w południowej części Quinta da Marinha, ośrodek znajduje się blisko najpiękniejszych plaż Cascais, 5 minut jazdy rowerem od centrum miasta i zaledwie 10 minut od egzotycznej plaży Guincho. Mając około 2,7 hektara i 55 jednostek, Marinha Prime ma idealną atmosferę dla wyjątkowego stylu życia. Projekt inspirowany kontrastem między stromymi klifami wybrzeża, głębokim błękitem Atlantyku i soczystą zielenią sosen. Quinta da Marinha obejmuje dwa pola golfowe, nowoczesny klub zdrowia i ośrodek jeździecki. Marinha Prime odzwierciedla wyjątkowy styl życia, łącząc urok wyrafinowanych apartamentów ze współczesnym wystrojem wnętrz, zaprojektowanym z myślą o wygodzie i dzikiej przyrodzie otaczającej okolicy w umeblowanych i wyposażonych apartamentach, gotowych do zamieszkania oraz z prywatnym basenem. Unikalne doświadczenie mieszkaniowe w wysokiej jakości kurorcie turystycznym, apartamenty Marinha Prime są podzielone na 3 koncepcje mieszkaniowe: Garden, Flat i Rooftop. Ciesz się spokojem domu otoczonego naturalnym krajobrazem w apartamencie, który łączy wyrafinowanie 5-gwiazdkowego resortu z prostotą natury. Wszystkie wille Marinha Prime są umeblowane i wyposażone i oferują wspaniały widok na pola golfowe. Dekoracja, która maksymalnie wykorzystuje przestrzeń, wraz z prywatnym basenem, tworzy atmosferę, która ujawnia piękno i spokój oferowane przez splendor tych willi.

Marinha Prime składa się z 12 bloków, 44 mieszkań o cenach od 1 200 000 do 2 170 000 milionów euro i powierzchni od 134 m2 do 267 m2.

Kondominium, już ukończone, oferuje 11 domów – trzy i cztero pokojowych – w cenach od 1.200.000 do 1.350.000 milionów Euro z prywatnymi ogrodami i Boxami o powierzchni od 190 m2 do 239 m2.

Nr oferty: 117978

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.