Lisboa, Lisboa, Ajuda

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania

Lisboa, Lisboa, Ajuda

Quinta M

Wprowadzenie:

Wyjątkowe doświadczenie… po prostu ciesz się… Portugalscy reporterzy i rzecznicy prasowi podsumowali tę nieruchomość, która znalazła się na pierwszych stronach wielu magazynów. Ekspatriacja, spokój, luksus, spokój i aksamit to absolutnie spotkanie!
Zero defaultu dla tych, którzy szukają nieruchomości łączącej ściśle prywatny użytek, działalność w ekolodge z gwarantowanym dochodem oraz dla miłośników koni luzytańskich, ponieważ znajduje się w samym sercu kolebki rasy i 15 minut jazdy samochodem od Golegã. Region jest po prostu wspaniały: pagórkowaty krajobraz, winnice, drzewa oliwne, dęby korkowe, łąki… Jest również bardzo turystyczny i łatwo do niego dojechać z międzynarodowego lotniska w Lizbonie (mniej niż godzinę jazdy samochodem z bezpośrednią autostradą).

– Dwa domy 3 pokojowe (120m2 i 90m2) z tarasami.
– Jeden apartament z 2 pokojami o powierzchni 45 m2 z tarasem.
– Cztery pokoje gościnne z prywatnymi tarasami.
– Jedno biuro o powierzchni 31 m2 z tarasem.
– Prywatny basen z tarasem i prysznicem. – Kilka zależności.

Sprzęt jeździecki:
– Stajnia w kształcie litery L na 10 boksów (3,5m x 3,5m).
– Pomieszczenia rymarskie, kuchenne, sanitarne, magazynowe.
– Kryta ujeżdżalnia koni o wymiarach 35m x 15m z prywatną trybuną. – Padoki z drewnianymi wiatami.
– Zewnętrzna arena do jazdy konnej (60m x 20m) i jeden lonżownik.
Wszystko na 3 ha działce.

NIENAGANNA NIERUCHOMOŚĆ PRYWATNA
Ta otoczona murem posiadłość ma 2 wejścia, oba przez automatyczne bramy, i jest bardzo dobrze rozmieszczona. Jego konserwacja wewnątrz i na zewnątrz jest bez zarzutu.

GOŚCINNY DOM
Wejście, pomieszczenie ze schowkiem używanym dziś jako gabinet masażu, duży salon z kominkiem, samodzielna toaleta z umywalką i oknem, piękna piwnica na wino, kuchnia wyposażona w przestronną piwnicę. Taras od strony zachodniej jest dostępny z salonu. Nadal w pensjonacie masz dostęp z zewnątrz do bardzo ładnej sypialni z łazienką z prysznicem (z toaletą i oknem) oraz prywatnym tarasem i trawnikiem. Cechy pensjonatu: dwustronna klimatyzacja, elektryczne rolety, podwójnie przeszklona wnęka.

APARTAMENT
Mieszkanie z sypialnią zlokalizowane w części jeździeckiej, po prawej stronie krytej ujeżdżalni. Składa się z ładnego salonu z wyposażoną kuchnią w stylu amerykańskim, sypialni, łazienki z prysznicem i toalety. Posiada przytulny taras.
Cechy: dwustronna klimatyzacja, zintegrowane oświetlenie punktowe, podłoga wyłożona kafelkami. Kuchnia wyposażona jest w płytę elektryczną, lodówkę i pralkę.

4 JURTY
Są to cztery pokoje gościnne, każdy o powierzchni 24m2: to współczesne jurty (francuski producent) o niezaprzeczalnym uroku. Wszystkie jurty mają łazienkę z prysznicem, oddzielną toaletę i prywatny taras z drewna tekowego z widokiem na posiadłość. Konstrukcja na płycie betonowej, namiot z izolacją. Cechy: rewersyjna klimatyzacja, parkiet, podwójne szyby w wykuszu. Jurty są ładnie położone w pobliżu basenu 12 x 4 w soli, oświetlonej (nieogrzewanej) z tekową plażą.

BIURO
Piąta jurta z tarasem o powierzchni 31 mkw. pełni funkcję gabinetu prywatnego. Pokój z dwustronną klimatyzacją, parkietem i podwójnymi oknami wykuszowymi.

DOM Z DWOMA SYPIALNIAMI
Dom jednopoziomowy, wybudowany w 2010 roku, dostępny również drugim wejściem do nieruchomości
(brama automatyczna). Położony w bujnej zieleni i z widokiem na wybiegi, można się do niego dostać kilka kroków. Oferuje 90 mkw powierzchni mieszkalnej z tekowym tarasem o powierzchni około 100 mkw, z przyjemnie dopełnione zewnętrzne elementy. Parking pod domem. Bezpośrednie wejście do salonu w kształcie litery L z kominkiem, na otwartej przestrzeni z wyposażonym kuchnia. Składa się z korytarza z dostępem do oddzielnej toalety z umywalką, dwóch sypialni z porządkiem, łazienki z prysznicem i oknem.
Jest to dom w zabudowie bliźniaczej (z małym domkiem) bez widoku kontaktu. Salon i kuchnia posiada bezpośrednie wyjście na taras.

JEŹDZIECKIE ELEGANCKIE ŚRODOWISKO
Budynek główny wybudowany w 2013 roku, w skład którego wchodzą:
3 przestronne pokoje (podłoga betonowa) w rzędzie w tylnej części budynku służą jako magazyn-garaż-warsztat.

– Dostępne przez korytarz znajdują się toalety publiczne (WC i prysznic) znajdujące się obok zadaszonego konia
ujeżdżalnia i apartament z jedną sypialnią.
– Hala jeździecka 35 x 15: podłoga piaskowo-włóknista z
– Sala trybun umożliwia oglądanie koni i oświetlenie, automatyczne nawadnianie i nagłośnienie. 8 dużych ściennych jeźdźców konnych ewoluuje na arenie lustra. Drewniane kalosze. Okna uchylne. Drzwiczki drewniane z automatycznym otwieraniem.
– Stajnia w kształcie litery L składająca się z 10 boksów 3,5 x 3,5 (z automatycznymi poidełkami z zaworami odcinającymi, karmnikami kątowymi, separatorami do skrzynek ściennych + siatkami rozdzielającymi) wszystkie z oknem na zewnątrz.
– Centralny, żwirowany dziedziniec, wyposażony jest w oczko wodne, nagłośnienie i oświetlenie.
– Trzy prysznice z ciepłą wodą wyposażone w matę antypoślizgową na podłodze.
– Zakład rymarski o powierzchni 25 m2 z rewersyjną klimatyzacją, stojakami na siodła i siatkami z własną wyposażoną kuchnią.
– Pod budynkiem zakrywającym główną arenę, między domem 1 a jurtami, znajduje się lonżownik o średnicy 18 m z drewnianymi wszy i podłogą z włókna piaskowego.
– Zewnętrzna ujeżdżalnia (60 x 20), podłoga z piaskowca ułożona na osi basenu i wyłożona topolami. System nawadniania, brak oświetlenia.
– 5 ogrodzonych wybiegów z pcv, z których 3 z drewnianymi schronieniami.

WINNICE
Ta nieruchomość ma 2250 stóp wina z automatycznym nawadnianiem i zajmuje powierzchnię około 9000 mkw. Nieruchomość ma również wiele drzew oliwnych. Produkcja wina i oliwy z oliwek to tysiąc butelek rocznie w sprzedaży bezpośredniej, z rocznym obrotem od 18 do 23 000 euro.

INFORMACJE TECHNICZNE NIERUCHOMOŚCI
Kwatera turystyczna:
CA 2016 (uruchomienie): 60 000 € – 2017
Tymczasowy obrót: 100 000 €
Cena noclegów: 150 € lub 180 € w zależności od sezonu ze śniadaniem.
Woda: przez wiercenie na miejscu, głębokość 150 m
Urządzenia sanitarne: trzy szamba
Urbanistyka: nieruchomości na terenach rolniczych i wiejskich
Zezwolenia: w dobrej reputacji (w tym współczesne)
COS: 1786 m2 na jednym poziomie (na boksy lub magazyny) i 2899 m2 na dwóch poziomach (w przypadku mieszkań, biur, boksów, magazynów)
Zużycie energii elektrycznej: 600 euro miesięcznie dla kwinty Ubezpieczenie: 2000 euro rocznie dla kwinty
DPE : B- (78)
IMI: 632,12 € / rok (podatek od nieruchomości)
Koszt utrzymania konia miesięcznie: 150 euro (pellet, słoma)
Boksy emerytalne: 400 euro / miesiąc / koń
Lekarze weterynarii koni / odległość kliniki koni: mniej niż 30 minut

Nr oferty: 126240

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.