Lisboa, Lisboa, Ajuda

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Lisboa, Lisboa, Ajuda

West Cliffs

Wprowadzenie:

West Cliffs to wyjątkowa okazja do nabycia najwyższej jakości nieruchomości na Silver Coast, ukrytej perełce znajdującej się w Portugalii, zaledwie godzinę drogi od lotniska w Lizbonie.
Inwestycja została zaprojektowana tak, aby zapewnić harmonię pomiędzy środowiskiem zabudowanym a naturalnym. Koncepcja projektowa w pełni zgodna z naturą i jako naturalne przedłużenie unikalnego krajobrazu regionu. Bardziej niż miejsce zamieszkania, to wybór nowego stylu życia. Znakomita lokalizacja, usługi zarządzania nieruchomościami i obiektami na najwyższym poziomie oraz autorskie pole golfowe tworzą ekskluzywne wrażenia.

Poniżej opcje inwestycyjne:

1. Twin villas
Urocza willa typu twin z 3 sypialniami, 3 łazienkami en suite i dodatkową łazienką, położona w 5-cio gwiazdkowym Ocean&Golf resort. W pełni wyposażona kuchnia łączy się z pięknym salonem, który cieszy się naturalnym światłem, z widokiem na pole golfowe lub/i ocean Atlantycki. Każda nieruchomość posiada własny prywatny ogród z basenem, bramą elektryczną z parkingiem na 1 samochód.
Ceny od 710,000 eur do 1,100,000 eur.

2. Twin villas duplex
Dwupoziomowa willa z 3 sypialniami i 3 łazienkami en suite, położona w 5-cio gwiazdkowym Ocean&Golf resort. W pełni wyposażona kuchnia łączy się z pięknym salonem, który cieszy się naturalnym światłem, z widokiem na pole golfowe lub/i ocean Atlantycki. Każda nieruchomość posiada własny prywatny ogród z basenem, bramą elektryczną z parkingiem na 2 samochody.
Ceny od 750,000 eur.

3. Townhouses
Kamienice z 3 sypialniami z łazienkami, salonem i jadalnią, które posiadają w pełni wyposażoną kuchnię na parterze. Mieszczące się w 5-cio gwiazdkowym kurorcie. Kamienice oferują wspaniałe widoki na wejście Oceanu Atlantyckiego do pięknej laguny Obidos. Wszystkie kamienice mają dostęp do wspólnego basenu kondominium.
Ceny od 610,000 eur.

4. Apartamenty
Luksusowe apartamenty z 3 sypialniami z łazienkami, salonem i jadalnią, które posiadają w pełni wyposażoną kuchnię. Relaksująca atmosfera połączona z dyskretnym luksusem. Apartamenty mają dostęp do wspólnego basenu kondominium.
Ceny od 510,000 eur do 530,000 eur.

5. Działki
Kup działkę i zbuduj dom swoich marzeń z różnymi widokami na Ocean Atlantycki, pole golfowe i lagunę Obidos. Działki o powierzchni i od 995m2 do 3300m2 i powierzchni zabudowy od 250m2 do 390m2, z widokiem na ocean, pole golfowe i lagunę.
Ceny od 229,000 eur.

Nr oferty: 123750

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.