Warszawa, Śródmieście, Mikołaja Kopernika

 • Powierzchnia 179 - 179
 • Piętra 3
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

20 000 - 20 000 PLN

112 - 112 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Mikołaja Kopernika

Rezydencja Foksal

Rezydencja Foksal inspirowana jest stylem art deco i przedwojennym modernizmem, łącząc komfort z ponadczasowym stylem. W budynku oprócz apartamentów mieszkalnych znajdują się przestrzenie biurowe oraz lokale użytkowe. Do dyspozycji mieszkańców oddano strefę relaksu z basenem, kortem do squasha i spa oraz usługę concierge a także system smart home. Doskonałe usytuowanie nieruchomości zapewnia zarówno bliskość wszystkich usług i atrakcji miasta, jak również odseparowanie od zgiełku i bliskość zielonych terenów sąsiadującego z okolicą Powiśla.

Inwestycję charakteryzują:
Prestiżowa lokalizacja, duże walory estetyczne, bliskie sąsiedztwo miejskich atrakcji i parkowej zieleni, niewielka odległość od historycznego centrum Warszawy, unikatowe miejsce.

Lokalna infrastruktura:
Sklepy, restauracje, kawiarnie, usługi, tereny zielone, Stare Miasto, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Powiśle, Uniwersytet Warszawski, metro, autobusy, ekskluzywny dom towarowy Vitkac.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Rezydencja Foksal
zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

Foksal Residence investment has been inspired by art deco and pre-war modernist styles,
combining comfort of living with timeless design. The development accommodates residential, office and commercial units. Residents can enjoy a dedicated relaxation area with a swimming pool, a squash court and spa. To make their lives easier, smart home technology and concierge service is offered. Perfect location of this investment allows to combine profits of urban life with a joy to remain close to nature offered by green areas of the neighbouring Powisle district.

Investment details:
Prestigious location, high esthetic values, close vicinity of the city centre and local green areas, nearby historic centre of Warsaw, relaxation zone – swimming pool, squash court, spa.

Local infrastructure:
Shops, restaurants, cafes, services, green areas, Old Town, Nowy Swiat, Krakowskie
Przedmiescie, Powisle district, Warsaw University, underground, bus, luxurious department store Vitkac.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 7807

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.