Warszawa, Śródmieście, Hoża

 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

Warszawa, Śródmieście, Hoża

Hoża 55

POSTINDUSTRIALNY KLIMAT W NOWOCZESNEJ I KAMERALNEJ INWESTYCJI W CENTRUM MIASTA.
LOKALIZACJA
Od początku istnienia ulica Hoża uważana jest za jeden z najbardziej prestiżowych i znanych adresów w centrum Warszawy. Dzisiaj to doskonałe miejsce dla tych, którzy kochają gwar i atrakcje dużych miast. Kameralne kawiarnie, restauracje, księgarnie i małe sklepiki czekają tu na klientów szukających rozrywki i towarzystwa. Wszędzie można stąd dojść na piechotę lub dojechać w krótkim czasie komunikacją miejską.

INWESTYCJA

Inwestycja Hoża 55 to połączenie luksusu oraz postindustrialnego klimatu. Na miejscu dawnej fabryki brązów i srebra Braci Łopieńskich powstał nowoczesny kompleks apartamentowy o najwyższym standardzie. Projekt Hoża 55 obejmuje dwa kameralne, pięcio-i sześciopiętrowe budynki, tworzące zespół nowoczesnych apartamentów i penthouse’ów.

Szczególną uwagę przy projektowaniu zwrócono na wysoką jakość części wspólnych. Reprezentacyjne, przeszklone lobby, specjalnie zaprojektowane zielone patio, jak również dwupoziomowy garaż podziemny, potwierdzają najwyższy standard inwestycji.

Zachowane fragmenty historycznej fasady nadają budynkom charakteru przedwojennych kamienic , a elementy fabrycznych maszyn, wkomponowane w bryłę budynku, nawiązują do przeszłości tego miejsca,

Nr oferty: 1421

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.