Warszawa, Śródmieście, Piękna

 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Śródmieście, Piękna

Rezydencja Piękna Nova

Usytuowana w pobliżu Traktu Królewskiego i Parku Ujazdowskiego, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie ambasad i ekskluzywnego centrum, Rezydencja Piękna Nova mieści 76
komfortowych apartamentów, podziemny garaż i zlokalizowaną na parterze część handlowousługową. Budynek został wykończony najwyższej jakości kamieniem i drewnem egzotycznym. Komfort życia mieszkańców podnoszą inteligentne systemy zarządzania funkcjami domu. Za projekt odpowiada pracownia „Bulanda i Mucha Architekci”.

Inwestycję charakteryzują:
Luksusowy apartamentowiec w prestiżowej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie parków i centrum miasta, o wysokich walorach estetycznych, unikatowe miejsce i wyjątkowe sąsiedztwo.

Lokalna infrastruktura:
Restauracje, kawiarnie, sklepy, ambasady, kino, teatry, park, autobus, tramwaj, metro.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Rezydencja Piękna Nova zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency. Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————-

Situated close to the Royal Route and Ujazdowski Park, in prestigious neighbourhood of
embassies and exclusive city centre, Piekna Nova Residence accommodates 76 comfortably
arranged apartments, an underground car park and commercial establishments located on
ground floor. The building has been finished with the highest quality materials – natural stone and exotic wood. All apartments have been equipped with smart home systems. Project designed by Bulanda & Mucha Architects’ studio.

Investment details:
A luxury apartment building in prestigious neighbourhood, close to city parks and the city centre, high esthetic values, unique place, prestigious neighbourhood.

Local infrastructure:
Restaurants, cafes, shops, embassies, cinema, parks, bus, tram, underground.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency. Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 7852

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.