Portugalia, Lisboa, Cascais

 • Powierzchnia 101 - 220
 • Pokoje 1 - 4
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji W budowie
 • Typ inwestycji Apartamentowce

740 000 - 2 200 000 EUR

7 327 - 10 000 EUR / m²

Portugalia, Lisboa, Cascais

Sand Woods

Sand Woods to przepiękny, nowoczesny kompleks domów i apartamentów, położonych zaledwie 30 kilometrów od Lizbony i 4,5 kilometra od Cascais.
Obiekty dostępne w inwestycji:
*16 domów wolnostojących z 3 sypialnami, ogrodem i basenem
* 14 willi w zabudowie bliźniaczej z 3 sypialniami, ogrodem i basenem
* 9 domów wolnostojących z 4 sypialnami, ogrodem i basenem
* Apartamenty

SandWoods, jest zamkniętym kondominium, z dwoma wejściami: na północ przez Rua da Areia 355 (główne wejście) i na południe przez Rua Padre Antóni o P ereira de Almeida.

Oprócz całego istniejącego terenu leśnego, na którym znajduje się sieć ścieżek, sprzyjającym długim i krótkim spacerom na terenie SandWoods znajdują się także:

Kort tenisowy z podłogą z trawy syntetycznej
Boisko do koszykówki
Plac zabaw dla dzieci
Salonik obok Bramy Północnej
Ekologiczny ogród warzywny

Wszystkie wille, wolnostojące lub bliźniacze, posiadają prywatne baseny.

Każda z Villi posiada miejsca parkingowe oraz miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

Standard wykończenia:
Wszystkie podłogi  i strefy komunikacyjne, będą pokryte drewnem wielowarstwowym z wykończeniem Sucupira, natomiast węzły sanitarne będą wykończone najwyższej jakości ceramiką.
Urządzenia sanitarne i baterie firma Grohe.
Meble kuchenne SCIC z urządzeniami elektrycznymi MIELE
Wideodomofon z połączeniem do obu bram (dwukierunkowy), z funkcją przekazywania połączeń na telefon komórkowy.
Oświetlenie sufitowe w technologii Led.

Nr oferty: 28944

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.