Włochy, Sardynia

 • Powierzchnia 64 - 371
 • Piętra 1
 • Pokoje 2 - 3
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

218 000 - 1 340 900 EUR

3 407 - 3 615 EUR / m²

Włochy, Sardynia

Sant’ Anna

Sant’Anna to kompleks mieszkaniowy, który jest nie tylko miejscem do życia, ale reprezentuje nową koncepcję stylu życia. Tutaj codzienna rutyna przekształca się w egzystencję wzbogaconą luksusem, naturą i spokojem.

Kompleks, położony w bujnym lesie sosnowym, zapewnia natychmiastowe poczucie spokoju i prywatności.
Przed tobą rozpościera się krajobraz, w którym zieleń natury łączy się z błękitem morza, tworząc pocztówkową scenerię.

W samym sercu kompleksu znajduje się Club House, miejsce do spotkań towarzyskich, gdzie można spędzić przyjemne chwile na dużym wewnętrznym placu, będącym duszą kompleksu.

Znajdują się tu ekskluzywne usługi: od sklepu gastronomicznego po butiki z modą, lądowisko dla helikopterów i kort tenisowy.

Kompleks składa się z domów w zabudowie bliźniaczej i penthouse’ów,  które uosabiają nowoczesny i funkcjonalny design. Duże okna zapewniają zapierające dech w piersiach widoki na morze, a każda przestrzeń została zaprojektowana tak, aby zapewnić prywatność i spokój.

50 JEDNOSTEK MIESZKALNYCH
w tym bliźniaki domy i penthouse’y

POWIERZCHNIE
od 72 m2 do 372 m2

PRYWATNE MIEJSCA PARKINGOWE

OGRODY
od 26 m2 do 466 m2

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 41728

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
741365 Apartament 2 1 64 m² 218 000 EUR Zobacz ofertę
969688 Dom 3 101 m² 352 000 EUR Zobacz ofertę
169389 Apartament 3 154 m² 330 000 EUR Zobacz ofertę
472346 Apartament 3 1 94 m² 319 000 EUR Zobacz ofertę
541525 Apartament 2 1 87 m² 287 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.