Włochy, Sycylia

 • Powierzchnia 90 - 191
 • Data zakończenia II/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

330 000 - 737 100 EUR

3 667 - 3 860 EUR / m²

Włochy, Sycylia

The Marzamemi

„The Marzamemi” oferuje niezrównane wrażenia mieszkaniowe nad morzem. Ten ekskluzywny kompleks mieszkaniowy, składający się z sześciu apartamentów, położony jest w niezrównanej lokalizacji bezpośrednio przy plaży Spinazza.

Bezpośredni widok na morze i natychmiastowy dostęp sprawiają, że „The Marzamemi” jest rzadką okazją do posiadania domu tuż przy plaży.

Apartamenty, rozmieszczone na dwóch piętrach, oferują jasne i komfortowe przestrzenie z rozległymi panoramicznymi tarasami lub prywatnymi ogrodami. Każda jednostka mieszkalna składa się z dwóch sypialni, dwóch łazienek i przestronnego salonu z otwartą kuchnią, zapewniając maksymalny komfort i prywatność. Apartamenty na parterze posiadają prywatny ogród, podczas gdy apartamenty na pierwszym piętrze oferują panoramiczne tarasy.

„The Marzamemi” jest zlokalizowane w uroczej nadmorskiej wiosce o tej samej nazwie -Marzamemi, położonej na południowym krańcu Sycylii, w regionie Pachino, zaledwie kilka kilometrów od Syrakuz. Region jest znany ze swojego historycznego uroku i naturalnego piękna.

Marzamemi otoczone jest jednymi z najpiękniejszych plaż na Sycylii. Na północ od miejscowości znajdują się plaże Spinazza, San Lorenzo, Vendicari i Calamosche. Kierując się na południe, można odkryć plaże Marinella, Cavettone, Vulpiglia i Morghella.

Lokalizacja jest łatwo dostępna z lotniska w Katanii, oddalonego o około 100 km, zapewniając wygodny dostęp dla gości z całego świata.

Ponadto w pobliżu znajdują się porty Syrakuzy i Pozzallo, w odległości odpowiednio 40 km i 30 km, umożliwiając przybycie drogą morską dla tych, którzy wolą podróż promem lub prywatną łodzią.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42668

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
527397 Apartament 4 191 m² 737 100 EUR Zobacz ofertę
670737 Apartament 3 90 m² 331 000 EUR Zobacz ofertę
451768 Apartament 3 102 m² 372 000 EUR Zobacz ofertę
779522 Apartament 3 1 102 m² 372 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.