Gdańsk, Jelitkowo, Bursztynowa

 • Powierzchnia 61 - 61
 • Piętra 1
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2016
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

2 050 000 - 2 050 000 PLN

33 607 - 33 607 PLN / m²

Gdańsk, Jelitkowo, Bursztynowa

Bursztynowa

Bursztynowa – to kameralne, prestiżowe osiedle, które powstało w 2017 roku. Pobudowane zostało przez, znaną z wysokiej jakości, firmę Invest Komfort.

Na całe osiedle składają się 4, trzy-kondygnacyjne budynki, idealnie wpisujące się w willowe otoczenie dzielnicy – Jelitkowa. Wyjątkowa architektura z powiększonymi oknami, płytami elewacyjnymi i deskowaniem będzie cieszyć stylem i trwałością przez lata.
Prestiż i ekskluzywność tej inwestycji podkreśla podkreśla woda, która przelewa się między budynkami, w otoczeniu zieleni i przydomowych ogrodów. Części wspólne wykończono przy użyciu naturalnego kamienia, drewnianych fornirów i oryginalnych dekoracji. Część mieszkań na ostatnim piętrze posiadają własne platformy widokowe na dachu.

Lokalizacyjnie to bezwzględnie jedno z najbardziej prestiżowo położonych miejsc na mapie nie tylko Trójmiasta, ale i Polski. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Jelitkowo – dokładnie na styku Gdańska i Sopotu.

Bliskość do plaży: a dokładnie 400 merów od linii brzegowej, przy jednoczesnej bliskości do historycznego Gdańska, czy jednego z najbardziej popularnych kurotów – Sopotu czynią z Bursztynowej wyjątkowo atrakcyjne miejsce do życia.

Osiedle Bursztynowa to nie tylko luksus samej inwestycji, konkretnych apartamentów, ale także komfort bycia w tyglu natury i dostępu infrastruktury handlowo – usługowej, do licznych kawiarni, restauracji, czy ośrodków SPA.

Sprawdzi się znakomicie w przypadku osób aktywnych, jak i tych, którzy cenią sobie spokój, przy jednoczesnej świadomości posiadania wszystkiego, co niezbędne do wygodnego życia – w zasięgu ręki.
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 14998

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
766824 Apartament 3 61 m² 2 050 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Dorota Korycka

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.