Gdańsk, Jelitkowo, Bursztynowa

 • Data zakończenia II/2019
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Gdańsk, Jelitkowo, Bursztynowa

Botanica

Botanica Jelitkowo to kameralne osiedle, którego projekt powstał w pracowni Maarte, zaś za inwestycję odpowiada znany z najwyższej jakości deweloper – Invest Komfort. O unikatowości nieruchomości świadczy każda jej składowa: od prestiżowej lokalizacji, po standard wykonania.
Botanica położona jest na granicy Sopotu i Gdańska, idealnie wkomponowując się w willową zabudowę okolicy. Luksus miejsca podkreśla bliskość do morza, plaży, okolicznych parków oraz zbiornika wodnego. Botanica daje możliwość zarówno czerpania z dobrodziejstw natury, jak i dostępności miejskiej infrastruktury.

Spacer na plażę zajmie około 5 min, a nadmorską promenadą można dojść do molo w Sopocie lub Gdańsku Brzeźnie. Okoliczne parki, których łączna powierzchnia to aż 65 hektarów, sprzyjają rozwijaniu sportowych pasji.
W sąsiedztwie znajdują się również klub żeglarski, szkółka windsurfingowa oraz liczne ośrodki SPA i wellness.
To prestiżowe miejsce sprzyja aktywnemu trybowi życia – znajduje się tu bowiem doskonała infrastruktura dla miłośników jazdy na rowerze, biegania, sportów wodnych czy jazdy konno (sopocki Hipodrom).

Botanica Jelitkowo to zespół trzykondygnacyjnych willi

z dwuspadowymi dachami i podziemnymi halami garażowymi. Znajdziemy tu apartamenty o powierzchni od 42 do 122 m2.

Sam projekt architektoniczny powstał w oparciu o ideę miasta ogrodu, którego starannie dobrana roślinność harmonizuje z otoczeniem. Wokół kameralnych budynków zasadzono aż 18 tysięcy roślin – drzewa, kwitnące krzewy, trawy ozdobne, byliny, pnącza, przeróżne paprocie oraz rośliny wodne – łącznie ponad 80 gatunków.

Zabudowa osiedla zaprojektowana jest w rytmie płynącej rzeki, co zapewnia każdemu mieszkańcowi niepowtarzalny i wyjątkowy widok. Duże przeszklenia i powiększone okna wprowadzają do wnętrz promienie słońca i pozwalają na podziwianie krajobrazu.

Przestrzenie wspólne zostały zaprojektowane z myślą
o relaksie i odpoczynku. Składają się na nie m.in. kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, liczne miejsca z oczkami wodnymi oraz różnorodna roślinność.
We wnętrzach zaś znajduje się kompleks wypoczynkowy, na który składają się sala klubowa, SPA i sauny oraz siłownia. Radością dla najmłodszych będzie fantastyczny plac zabaw. Zostaw on zaprojektowany jako tor przeszkód, który odwołuje się do architektury i naturalnego charakteru inwestycji.

Nr oferty: 16732

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dorota Korycka

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.