Hiszpania

 • Powierzchnia 5 000 - 5 000
 • Pokoje 7
 • Data zakończenia I/2020
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

5 800 000 - 5 800 000 EUR

1 160 - 1 160 EUR / m²

Hiszpania

Villa la Orotava

Z dumą przedstawiamy najbardziej ekskluzywną willę w najlepszej lokalizacji na północy Teneryfy, z bezpośrednim dostępem do odizolowanej plaży Ancón w La Orotava.

Ekskluzywna dzielnica mieszkaniowa Rincón charakteryzuje się przyrodą, uprawami i najlepszymi plażami z czarnym piaskiem na wyspie. Zachował  się tutaj dziki i słabo zaludniony krajobraz, co jest czymś niezwykłym na wyspie. Plaże El Ancón i Los Patos, z wulkanicznym piaskiem i ograniczonym dostępem publicznym, są uważane za jedne z najpiękniejszych w całym północnym obszarze. Położenie, kilka minut od historycznego centrum La Orotava (dziedzictwo UNESCO), Puerto de La Cruz i północnego lotniska, sprawia, że jest to odizolowane, ale doskonale skomunikowane miejsce.

Pomiędzy La Playa de Los Patos i El Ancón, ten wspaniały cypel znajduje się na końcu doliny upraw owoców i bananów. Dom jest autentycznym punktem widokowym na Atlantyk, urzekjącym najlepszym zachodom słońca na wyspie z widokiem na wyspę La Palma i dolinę La Orotava. Jest on podzielony na dwa budynki, willę i dołączony do niej klasztor Santa Ana. Główny dom znajduje się na piętrze, a apartament dla gości na parterze.

Został on odnowiony przez prestiżowego architekta Virgilio Gutiérreza Herrerosa w 2020 roku, zachowując oryginalny duch tradycyjnego kanaryjskiego budynku i otwierając przestrzenie z różnymi tarasami i solariami, które otaczają całą nieruchomość. Zewnętrzny taras i ogrody, które prowadzą do pustelni i głównego wejścia do willi, natychmiast wprowadzają odwiedzających w ciepły świat historii, tradycji, morza i światła.

Górne piętro jest rozmieszczone na dużej zewnętrznej werandzie i ma wewnętrzny punkt widokowy, który biegnie wzdłuż całej fasady, gdzie można cieszyć się wnętrzami i niesamowitymi widokami. Dwie sypialnie i dwie łazienki, główna z łazienką z widokiem na plażę i boczny taras. Kuchnia połączona jest ze spektakularną werandą, na której można cieszyć się najlepszymi wieczorami i zachodami słońca.

Na parterze znajdują się dwa apartamenty, jeden z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami, a drugi typu loft z jedną sypialnią, salonem, kuchnią i łazienką. Drewno wewnątrz i na zewnątrz, marmur, najwyższej jakości wykończenia, drewniane obudowy, ogrzewanie podłogowe i chłodzenie, pompa ciepła. Przestrzenie łączą lekkość środowiska plażowego z luksusem i wyrafinowaniem szlachetnych materiałów i pięknych linii architektonicznych. Pustelnia została odrestaurowana i jest uświęcona dla ceremonii religijnych. Zwieńczeniem działki jest duży ogród z endemicznymi roślinami, na skraju morza. Dostęp do plaży zajmuje około trzech minut pieszo.

Jeśli chcesz żyć wiecznym latem nad Atlantykiem, w otoczeniu niezrównanych wulkanicznych krajobrazów w całkowitej prywatności, jest to wyjątkowa okazja, aby spełnić marzenie, doświadczenie życiowe.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 35928

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
567054 Dom 7 5 000 m² 5 800 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.