• Powierzchnia 211 - 211
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

489 000 - 5 460 000 EUR

2 318 - 25 877 EUR / m²

Willa w Dionysus Greens

Dogodnie usytuowany w centrum wszystkich udogodnień, 
jest jednym z najbardziej uprzywilejowanych obiektów. Ze względu na doskonałą lokalizację i najnowocześniejsze funkcje i wykończenia, projekt ten oferuje najwyższy poziom śródziemnomorskiego stylu życia.

Hotel Dionysus Greens znajduje się tuż obok pola golfowego PGA National Cyprus Golf Course, w odległości krótkiego spaceru od obiektów ośrodka, w tym Akademii Tenisa i Piłki Nożnej, PgA National Golf Course, Retreat Spa oraz licznych barów, restauracji i sklepów. Idealna lokalizacja dla idealnej nieruchomości.

Te stylowe i nowoczesne wille junior w zabudowie bliźniaczej w Dionysus Greens oferują wyjątkową i prywatną lokalizację dla wymagających nabywców, którzy oczekują pierwszorzędnych wnętrz i zachwycających elementów zewnętrznych nie do porównania. Zaprojektowane z myślą o luksusowym śródziemnomorskim stylu życia i eleganckiej rozrywce, oferują jasne i przestronne salony na otwartym planie oraz duże tarasy. Zapewniony jest bezproblemowy styl życia dzięki przepisom dotyczącym ogrzewania podłogowego, ukrytej podwójnej klimatyzacji / ogrzewania, systemów automatyki domowej i dyskretnego systemu bezpieczeństwa.
Eleganckie drzwi przesuwne do salonu prowadzą do dużej werandy na świeżym powietrzu i rozrywki z nieskazitelnym ogrodem krajobrazowym składającym się z kwiatów, krzewów i drzew oraz prywatnym basenem z krawędziami bez krawędzi i zaopatrzeniem w ogrzewanie.

• Status nieruchomości: Nowy
• Lokalizacja: Dionizos Zieloni, Wzgórza Afrodyty, Dystrykt Pafos
• Rok budowy: 2023
• Sypialnie: 3
• Łazienki: 2
• Powierzchnia całkowita (m.kw.): 211
• Powierzchnia działki (m.kw.): 375

Podatek VAT przy zakupie pierwszej nieruchomości 5%.

Nr oferty: 33414

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.