Konstancin – Jeziorna Strefa B i okolice

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter, cieszy się nadal ogromnym zainteresowaniem person uciekających od zgiełku stolicy do ciszy, spokoju i zieleni.

Konstancin Jeziorna, strefa B i jej okolice, to głównie zabudowa domów jednorodzinnych z pięknymi działkami ze starodrzewem.  Głównymi atutami tej lokalizacji jest świetna infrastruktura – z jednej strony bliskość centrum Warszawy, z drugiej szybki dostęp do jednych z najpiękniejszych rezerwatów przyrody: Olszyna Łyczyńska, Łęgi Oborskie, Skarpa Oborska, Wyspy Zawadowskie i Świderskie oraz Chojnowski Park Krajobrazowy. Osoby, które lubią aktywny wypoczynek na odległość spaceru mają dostęp do tras rowerowych i szlaków biegów, dla tych lubiących ciszę i spokój to miejsce wymarzone.

W Konstancinie również mieści się największa szkoła amerykańska, dzięki czemu jest to niezwykle popularne miejsce do życia dla ekspatów posyłających dzieci do tej właśnie szkoły. Blisko jest również do warszawskich instytucji edukacyjnych, do brytyjskiej, francuskiej, niemieckiej szkół międzynarodowych na Wilanowie.

Parki

 

Komunikacja

 

Rozrywka i kultura

 

Konstancin – Jeziorna Strefa B i okolice


Konstancin – Jeziorna Strefa B i okolice

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.