Lisboa, Arroios, Arroios

 • Powierzchnia 160
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

659 000 EUR

4 119 EUR / m²

Lisboa, Arroios, Arroios

Apartment Lisboa Arroios

Apartament z 3 sypialniami, 160 m2 (powierzchnia brutto), w doskonałych warunkach, położony na Avenida Almirante Reis, w Arroios, Lizbona. Apartament o dużej powierzchni, składający się z salonu o powierzchni 52 m2, apartamentu o powierzchni 23 m2, dwóch sypialni (14 i 17 m2) plus pełna łazienka oraz wyposażonej kuchni o powierzchni 13 m2. Miejsce parkingowe w budynku.Położony na Avenida Almirante Reis, w samym centrum Lisbons, ten apartament jest obsługiwany przez szeroką sieć transportu publicznego, sklepów i przestrzeni publicznych, takich jak ogrody, przestrzenie kulturalne, szkoły i szpitale. 2 minuty spacerem od stacji metra Intendente, 10 minut od ikonicznego placu Rossio, NOVA Medical School- Wydział Nauk Medycznych i Szpitala Dona Estefânia. 15 minut jazdy od lotniska Humberto Delgado w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: 64739

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.