Wynajęte

Warszawa, Mokotów, Fort Piłsudskiego

 • Powierzchnia 168
 • Piętro 1 / 1
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 2018
 • Apartament Na wynajem

17 900 PLN

107 PLN / m²

Warszawa, Mokotów, Fort Piłsudskiego

Apartament z czterema sypialniami w Fort Cze

APARTAMENT ZLOKALIZOWANY W EKSKLUZYWNEJ INWESTYCJI NA PRYWATNEJ WYSPIE 

2 miejsca parkingowe w garażu | 4 sypialnie | 168m2 | Zabytkowy Fort Cze 

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Apartament o powierzchni 168m2, z którego rozciąga się bajkowy widok na zieleń. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, oferuje swoim mieszkańcom przestrzeń podzieloną na część dzienną oraz prywatną.

Część dzienna składa się się z salonu o powierzchni 70m2, gdzie aneks kuchenny łączy kuchnie z pokojem dziennym, pomieszczenie gospodarcze, garderobę oraz toaletę gościnną.

Prywatna część to aż cztery sypialnie, a master bedroom, wyróżnia się prywatnym balkonem, pokojem kąpielowym i garderobą.

INWESTYCJA

Fort Cze to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy dla osób, które wysoko cenią prywatność, bezpieczeństwo i wygodę a jednocześnie otoczenie zieleni. Na terenie XVIII wiecznego Fortu Cze Czerniaków im. Legionów Piłsudskiego przy ulicy Idzikowskiego powstało kameralne i prestiżowe osiedle otoczone wodą.

LOKALIZACJA

Teren Fortu Cze w znakomitej większości zajmują drzewa, a unikalny charakter osiedlu nadają oryginalne nasadzenia istniejące w tym miejscu od lat. Wszystkie budynki są dyskretnie skąpane w zieleni. Wjazd do Fortu odbywa się przez zabytkowy most z ochroną, a wejście na teren osiedla przez reprezentacyjną recepcję w budynku z poczekalnią dla gości.

Na terenie fortu mieszkańcy będą mieli dostęp do luksusowych lokali gastronomicznych, różnego rodzaju usług oraz zielonych części wspólnych.

INFORMACJE DODATKOWE

Podana cena wynajmu jest NETTO.
Do ceny należy doliczyć należny VAT w wysokości 23%

Do każdego z mieszkań przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Winda: Tak
Inwestycja: Fort Cze

Fort Cze

LUKSUSOWE APARTAMENTY NA PRYWATNEJ, ZIELONEJ WYSPIE NA MOKOTOWIE – UNIKATOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY „Fort CZE” to prekursorska odsłona inwestycji, będącej połączeniem prestiżu z duchem historii. Obiekt powstaje przy ulicy Ludwika Idzikowskiego na bazie zrewitalizowanego Fortu CZE Czerniaków im. Legionów Piłsudskiego, wzniesionego w latach osiemdziesiątych XIX w. Fort Piłsudskiego to…

Nr oferty: 441250

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Marcello Sora

Senior Real Estate Advisor & Art Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.