Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 219
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 790 000 EUR

8 174 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Apartment for sale in Puerto Banús

Wspaniały dom przy plaży w Puerto Banus, z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne i afrykańskie wybrzeże ze wszystkich pokoi; z 3 sypialniami z łazienkami, każda z tarasem i wymarzonym widokiem, a także w pełni wyposażoną łazienką dla gości i wspaniałym salonem z dostępem do głównego tarasu. Kuchnia jest przestronna i niezależna, a także posiada kolejny taras od strony zachodniej. Jest to fantastyczna inwestycja dla tych, którzy chcą być nad morzem, a jednocześnie chodzić do wszystkich restauracji i ekskluzywnych sklepów Puerto Banus, a także na promenadę. Znajduje się w TOP urbanizacji na 1. linii plaży z bezpośrednim dostępem do morza i pięknej promenady wybrzeża;
Urbanizacja ma całodobową ochronę i concierge, ma 2 baseny i jest doskonale utrzymana z dużymi ogrodami, które sięgają morza.
Apartament obejmuje komórkę lokatorską i 3 podziemne miejsca garażowe; Lokalizacja jest bezkonkurencyjna w Puerto Banus, jednym z najbardziej urokliwych portów na świecie, co czyni go doskonałą inwestycją do zamieszkania przez cały rok.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4329424

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.