Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 308
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

3 000 000 EUR

9 741 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Penthouse for sale in Puerto Banús

Luksusowy penthouse z 3 sypialniami duplex w ekskluzywnym kompleksie w Puerto Banus z dużymi wspólnymi obszarami o powierzchni ponad 30 000 metrów. I, z 2 barami otwartymi w sezonie letnim. Ten ośrodek znajduje się na plaży, bardzo blisko najlepszych sklepów, restauracji i obszarów rozrywkowych. Ten apartament ma 1 sypialnię z en suite dużą jadalnię z widokiem na jeden z tarasów skierowanych na wschód z widokiem na morze i góry. Na wyższe piętro prowadzą drewniane schody do 2 sypialni z łazienką en suite i dużym tarasem z widokiem na morze i góry. Kuchnia jest umeblowana. Cechy: Klimatyzacja, 24-godzinna ochrona, 3 baseny, 2 restauracje, garaż.
Apartament na sprzedaż
Puerto Banus – Marbella-Costa del Sol

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R2268905

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.