Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 121
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 950 000 EUR

24 381 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Apartment for sale in Puerto Banús

Elegancki współczesny apartament położony w obrębie słynnej mariny Puerto Banus, prezentujący panoramiczne widoki na Morze Śródziemne i port. Doświadcz luksusowego życia na wybrzeżu w Puerto Banus, z niekończącymi się sklepami projektantów, awangardowymi restauracjami i luksusowymi rozrywkami, aby cieszyć się w spektakularnym klimacie Marbelli. Niedawno odnowiony z najwyższą jakością i uzupełniony o wyrafinowany współczesny design, każdy podział został zmaksymalizowany do jego pełnego potencjału i zapewnia, że wyróżniającymi cechami są wspaniałe panoramiczne widoki na morze i port. W całym obiekcie odkryć top-of-the-line funkcje, takie jak otwarty plan życia z panelami z drewna migdałowego włączone oświetlenie LED, prowadząc bezpośrednio do zewnętrznego tarasu z przodu widok na port, elegancki wyposażone kuchni kompletne z najwyższej klasy urządzeń Gaggenau i 3 opulent sypialnie, każdy z własną łazienką. Odkryj luksusowy apartament z wszystkim co najlepsze Marbella ma do zaoferowania na wyciągnięcie ręki.

Nr oferty: R4159288

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.