Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Strefa A

 • Powierzchnia 683
 • Powierzchnia działki 2 816
 • Pokoje 16
 • Rok budowy 1997
 • Dom Na sprzedaż

12 000 000 PLN

17 570 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Strefa A

Konstancin-Jeziorna rezydencja strefa "A"

REZYDENCJA WILLOWA Z DALA OD ZGIEŁKU

Rezydencja w stylu willowym | Konstancin-Jeziorna strefa A I Starodrzew I Na siedzibę firmy

Prezentowana rezydencja to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które chciałaby zamieszkać w nieruchomości o charakterze willowym w otoczeniu pięknego sosnowego starodrzewu z dala od miejskiego zgiełku w dużej bliskości natury. Jest to ponadto bardzo ciekawa alternatywa dla podmiotów gospodarczych, które poszukują wyjątkowego miejsca na cele biznesowe.

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 683m2 położony na działce o powierzchni 2816m2. Rok budowy 1997. Rozkład i funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń sprawia, iż nieruchomość ma charakter willowej rezydencji. Dom posiada cztery kondygnacje trzy naziemne oraz jedną podziemną.

* Parter o pow. 261 m.kw: Jadalnia, oranżeria, salon, kuchnia, winda, hol, wc, przedsionek, szatnia wraz z garderobą i gabinet. Dodatkowo na tym poziomie znajdują się trzy tarasy.
* Pierwsze piętro o pow. 222 m.kw: 5 Sypialni, dwie łazienki, dwa WC, garderoba oraz korytarz połączony z wejściem do windy. Dodatkowo na tym poziomie znajdują się dwa tarasy.
* Drugie piętro o pow. 200 m.kw: 5 pokoi, łazienka, korytarz, hol. Dodatkowo na tym poziomie znajdują się dwa tarasy.
* Piwnica o pow. 522 m.kw: Basen, sauna, garaż, kotłownia, dwie łazienki, WC, dodatkowa kuchnia oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się jeden taras.

STANDARD:

Nieruchomość została wykończona w stylu willowym. Marmurowe centralne schody połączone z poręczami z kutej stali, sufitowa sztukateria oraz położony w wielu pomieszczeniach na podłodze szkliwiony gres sprawia, że czujemy się tutaj bardzo dostojnie. Rezydencjalnego charakteru nieruchomości nadają dodatkowo duże przestronne okna oraz wysokość poszczególnych pomieszczeń.

LOKALIZACJA:

Konstancin-Jeziorna położony ok. 20 km na południe od centrum Warszawy, znany jest zarówno ze swego uzdrowiska, jak i pięknej architektury, którą podziwiać można na przykładzie wielu atrakcyjnych willi, często zamieszkanych przez największe polskie gwiazdy oraz najbardziej znane osobistości. Poza prestiżową lokalizacją w Konstancinie, dodatkowym walorem oferty jest samo otoczenie. Nieruchomość zarówno na działce jak i w najbliższej okolicy otoczona jest starodrzewem sosnowym odpowiedzialnym za specyficzny mikroklimat tego miejsca, czyniąc je wyjątkowym. Po sąsiedzku znajduje Chojnowski Park Krajobrazowy. Dojazd do nieruchomości prowadzi kameralna, cicha asfaltowa uliczka.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Możliwy zakup nieruchomości wraz z działką położoną obok o pow. 4 650 m2, gdzie obecnie jest kort tenisowy oraz starodrzew.

Zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Basen: Tak
Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,

Nr oferty: 857773

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.