Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Konstancin-Jeziorna

 • Powierzchnia 985
 • Powierzchnia działki 2 670
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 12
 • Dom Na wynajem

43 000 PLN

44 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Konstancin-Jeziorna

Klasyczna willa w Strefie A

KLASYCZNA REZYDENCJA WYKOŃCZONA W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

Ekskluzywna część Konstancina | Ogrzewanie podłogowe | Budynek w całości podpiwniczony | Wysoka jakość materiałów | Dom wolnostojący 985m2

*****

UKŁAD POMIESZCZEŃ

PARTER

* Przedsionek 7,1m2
* Hall 36,2m2
* Salon 66,8m2
* Pokój telewizyjny 28,8m2
* Gabinet 33,9m2
* Garderoba 6,8m2
* Łazienka 8m2
* Jadalnia 30,8m2
* Kuchnia 29,6m2
* Spiżarnia 4,8m2

I PIĘTRO

* Hall 44,7m2
* Garderoba 6,5m2
* I sypialnia 33,3m2
* Garderoba 11,0m2
* Pokój kąpielowy 63,6m2
* II sypialnia 29,7m2
* Garderoba 5,6m2 
* Łazienka 8,9m2
* III sypialnia 20,1m2
* Garderoba 5,7m2
* Łazienka 5,1m2

PODDASZE

* I pomieszczenie 64,3m2
* II pomieszczenie 42,4m2
* Hall 64,5m2
* III pomieszczenie 31,3m2
* Sauna 3,6m2
* Łazienka 18m2

PIWNICA

* Pokój bilardowy 53,4m2
* Hall 22,8m2
* Piwnica na wino 6,8m2 
* Kotłownia 10,2m2
* WC 4,5m2
* Filtry 4,5m2
* Pralnia 16,8m2
* Łazienka 8,8m2
* Kuchnia 14,3m2
* Pokój 20,6m2
* Aneks sypialny 8,1m2
* Hall 15,2m2
* Garaż 66,7m2

O NIERUCHOMOŚCI

Budynek zaprojektowany jako, wolnostojący, piętrowy, w całości podpiwniczony. Wykończony materiałami najwyższej jakości, m.in. trawertyn, gres. W każdym pomieszczeniu ogrzewanie podłogowe.

LOKALIZACJA

Niezwykła lokalizacja, uzdrowiskowo-letniskowa część przedwojennego Konstancina. Nieruchomość położona tuż przy Parku Zdrojowym i deptaku, w niewielkiej odległości od konstancińskich tężni. To niezwykle malownicza okolica, która gwarantuje prywatność, ciszę i spokój. Jednocześnie położenie zapewnia łatwy i szybki dostęp do Warszawy i Lotniska Chopina.

Konstancin powstał z terenu wydzielonego z dóbr Oborskich, zapisanego hrabinie w testamencie przez siostrę w roku 1898, rozparcelowanego przez syna Konstancji, hrabiego Witolda Skórzewskiego i jego wuja, Stanisława Mielżyńskiego, folwarku leśnego Konstancja pod koniec XIX wieku.
Leśne tereny niedaleko Warszawy, położone na przedłużeniu Traktu Królewskiego z dojazdem kolejką wilanowską stały się popularnym miejscem budowy willi letniskowych przez przedstawicieli elit finansowych i intelektualnych Warszawy.

Serdecznie zapraszam na prezentację!!!

Dodatkowe dane
 • Piwnica: 1
 • Stan: wysoki standard
Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,

Nr oferty: 292533

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.