Bielawa, Konstancin-Jeziorna, Bielawa

 • Powierzchnia 430
 • Powierzchnia działki 1 000
 • Sypialnie 5
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2008
 • Dom Na sprzedaż

2 000 000 EUR

4 651 EUR / m²

Bielawa, Konstancin-Jeziorna, Bielawa

Dom na osiedlu Konstancja

Rezydencja na prestiżowym osiedlu Konstancja. Bliskość szkoły amerykańskiej 

STANDARD:

Dom wykończony materiałami najwyższej jakości, w ponadczasowym, klasycznym i eleganckim stylu, m.in. sprzęt marki Miele. Nieruchomość posiada wiele udogodnień min. centralna klimatyzacja, sauna z jacuzzi, własne ujęcie wody, automatyczne nawadnianie ogródka, podgrzewany podjazd. 

GŁÓWNE ATUTY LOKALIZACJI:

* Sąsiedztwo Szkoły Amerykańskiej 
* Ogrodzone i strzeżone osiedle
* Rozwinięta infrastruktura
* Łatwy dojazd do Centrum Warszawy

LOKALIZACJA:

Odległość do ścisłego centrum z Osiedla Konstancja to zaledwie 16 km. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących komfort, prestiż i rodzinną atmosferę. Komfort gwarantują – przemyślane wewnętrzne podziały domów, przestronność uliczek, ogrody, własny park dla mieszkańców z placem zabaw dla dzieci i boiskiem do koszykówki, a także bliskość Szkoły Amerykańskiej oraz obecnego na terenie osiedla przedszkola.

Szczegóły u pośrednika. Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Domofon: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Alarm: Tak
 • Stan: idealny
 • Telewizja: Tak
Lokalizacja

Bielawa

Bielawa znajduje się przy północnej granicy Konstancina-Jeziornie, w bardzo bliskiej odległości względem centrum Warszawy. Mieszkańcom zapewnia to szybki dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie ciszę i spokój terenów w bliskim sąsiedztwie Jeziorka Bielawskiego Dolnego i Górnego. Jeziora Bielawskie skupiają rzesze wielbicieli sportów wodnych, aktywnego oraz biernego wypoczynku na łonie natury. To przepiękne tereny, znajdujące się tuż nad przepływającą przez Konstancin-Jeziorną rzeką Jeziorką.

Nr oferty: 121673

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.