Andalusia, Málaga, La zagaleta

 • Powierzchnia 992
 • Powierzchnia działki 4 811
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

5 900 000 EUR

5 948 EUR / m²

Andalusia, Málaga, La zagaleta

7 bedrooms Villa for sale in La Zagaleta

Piękna willa z 7 sypialniami i 7 łazienkami położona w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej La Zagaleta. Wchodząc w bramy do tej eleganckiej posiadłości masz długi podjazd zabierający Cię do głównego domu i podwójnego garażu. Wchodząc do nieruchomości, duża klatka schodowa z wysokim sklepionym sufitem w korytarzu. Na parterze znajduje się duża kuchnia na otwartym planie z drzwiami na główny taras, duży salon i jadalnia z przepięknym widokiem na ogród i góry. 2 podwójne sypialnie z en suite również prowadzą na tarasy. Na piętrze znajduje się główna sypialnia z tarasem, otwarta przestrzeń łazienkowa prowadząca do ogromnej garderoby. 2 kolejne sypialnie, obie z łazienkami na pierwszym piętrze. Jeden poziom wyżej masz prywatny obszar biurowy. Piwnica składa się z pralni i dostępu do garażu, 2 sypialnie zarówno z en suite i duże gry i tv obszar dla wielkich towarzyskich. Nieruchomość posiada salę gimnastyczną tuż przy głównym tarasie, duży ogród i basen z widokiem na morze i Gibraltar. 2 minuty od północnej bramy La Zagaleta ta nieruchomość jest idealnym domem rodzinnym.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4142551

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.