Andalusia, Málaga, La zagaleta

 • Powierzchnia 1 100
 • Powierzchnia działki 5 267
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

4 500 000 EUR

4 091 EUR / m²

Andalusia, Málaga, La zagaleta

6 bedrooms Villa for sale in La Zagaleta

Na pierwszym piętrze, do którego wchodzi się przez hol i klatkę schodową, znajduje się przestronna główna sypialnia z garderobą, prywatnym tarasem i gabinetem. W półpiwnicy z dużą ilością naturalnego światła znajduje się oddzielny apartament z 2 sypialniami, salonem i aneksem kuchennym. Rezydencja oferuje imponujące widoki i zadbany ogród z podgrzewanym prywatnym basenem. Do eleganckiego basenu można dodać skalną fontannę.
Luksusowa willa w la Zagaleta dostępna na wynajem długoterminowy.
Willa, Góra, Parking: Prywatne, Basen: Prywatne, Ogród: Prywatne, Zwrócenie uwagi: Południowa
Widoki: Góry, Morze.
Cechy: Klimatyzacja, System alarmowy, Kominek, Wyposażona kuchnia, Ogrzewanie, System bezpieczeństwa, Oddzielne mieszkanie, Oddzielna jadalnia, Przechowywanie, Telefon, Terakota.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R1949498

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.